Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Podejrzenie SM

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mmksk



Dołączył: 15 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 9:06 pm    Temat postu: Podejrzenie SM Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Od dłuższego czasu mam częściowe odrętwienie stóp ,jedną rękę mam odrętwiałą, a drugą osłabioną. Ostatnio zaczęła mi drętwieć jedna połowa głowy oraz jakby pasek wzdłuż brzucha. Podejrzewano u mnie SM. RM głowy i płyn rdzeniowy nie wykazał zmian. Wypisano mnie z kliniki w Katowicach Ligocie ale bez diagnozy. W innym szpitalu wykonano mi tomograf kręgosłupa lędźwiowego, który wykazał obustronną dyskopatię , lekarz po tym badaniu zalecił mi odczekać do wiosny „może dolegliwości ustąpią” One natomiast się nasilają , a ja bezsilnie chodzę po lekarzach i dalej nic. W chwili obecnej czekam na RM kręgosłupa szyjnego. Generalnie część lekarzy podejrzewa przepuklinę kręgosłupa i ciągle chcą mnie faszerować lekami przeciwbólowymi mimo że nic mnie nie boli, oprócz głowy – szczególnie jednej połowy. Dodam , że mam niskie ciśnienie ok. 90/60.
Czy w/w objawy świadczą o konkretnej chorobie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group