Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pochwica - problem utrudniajacy zajście w ciaże

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 11:38 am    Temat postu: Pochwica - problem utrudniajacy zajście w ciaże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Wink
Ostatnio zainteresował mnie artykuł w pewnej gazecie. Tematem była pochwica, czyli dysfunkcja pochwy uniemożliwiająca lub w znacznym stopniu utrudniająca współżycie.
Jak w takim przypadku zajsc w ciążę?
Wypowiadały sie kobiety które mimo leczenia nie uzyskały dostatecznego efektu poprawy a bardzo chciały mieć dziecko. Oczywiście lekarze maja jakieś metody czyli inseminacje itp ale kobiety te szukają domowego sposobu;). Opowiadały o wprowadzeniu nasienia palcami, strzykawką itd...
Co sądzicie ? Miałyście taki przypadek a może znacie kogoś kto miał z tym problem a mimo to jest dzidzius właśnie ze sposobu "domowego".
----
Przy okazji mozna podyskutować o "łapaniu faceta " na dziecko Wink. Bo chyba słyszałyście juz o takich metodach ,ze laska po stosunku leci do wc z prezerwatywą Wink...
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Gru 16, 2013 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dobrze pamiętam to pochwica była problemem w którym kobieta mimo chęci odbycia stosunku nie odczuwała żadnego podniecenia prawda? Więc sama ochota bardzo szybko mijała, a podniecenie nie pojawiało się.

Co do "łapania" mężów na dzieci to nie za bardzo rozumiem tych kobiet. Zapewne głównie chodzi o takie Panie, które łapią tych bardziej zamożnych panów, prawda? Bo wiedza, że utrzymają je i będzie dobrze. Czy raczej źle to odebrałam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Gru 20, 2013 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pochwica chyba jest problemem głównie psychicznym...przynajmniej na późniejszym etapie. Niekiedy nie działają żele czy leki. No przez takie cos to nie tylko problem z zajściem w ciaże ale tez może byc kłopot z utrzymaniem partnera niestety.
--
Co do łapania facetów to mozliwe ,ze chodzi o kasę. Ja osobiście znam przypadek kiedy dziewczyna leciała z prezerwatywą i strzykawką do łazienki. Związek sie rozpadał a ona strasznie kochała faceta...wten sposób zaszła w ciaze
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PrettyWoman



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 76

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: Andrychów
PostWysłany: Pon Gru 23, 2013 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co do pochwicy to słyszałam też na ten temat. Jednak zaskoczona jestem faktem o łapaniu facetów, rozumiem że miłość jest tak silna iż zmusza nas do robienia wielu, niecodziennych zachowań no ale bez przesady... nie można nikogo zmuszać do takiego przymusowego małżeństwa, zawsze przecież można było porozmawiać, urozmaicić związek, kolacje, sex czy coś tego typu...

Co się na tym świecie dzieje Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Gru 23, 2013 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pasta Pochwica to niezależny od woli skurcz mięśni znajdujących się wokół wejścia do pochwy. Podniecenie nie ma tu nic do rzeczy.

A co do łapania faceta na dziecko...No cóż... To już chyba jakaś desperacja... Ja sobie nie wyobrażam, żeby mój mąż czy partner był ze mną tylko i wyłącznie przez wzgląd na dziecko... Poza tym, tu nie ma pewności, że taki facet zwiąże się z tą kobietą... Przecież może chcieć być weekendowym tatusiem, albo w ogóle nie chcieć uznać tego dziecka...

Nie rozumiem tego zjawiska...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Gru 27, 2013 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli źle pamiętałam.

Kontynuując temat "łapania faceta na dziecko", to takie małżeństwo moim zdaniem bardzo szybko się rozleci. Maksymalnie do momentu kiedy dziecko osiągnie pełnoletność i tatusiowi znudzi się już bycie mężem "na siłę". To tylko moja opinia, nie wiem jak jest w praktyce. Na szczęście tego nie doświadczyłem i może dlatego jest to dla mnie aż tak szokujące.

A czy któraś z was, ma może dostęp do linku z tym artykułem? Jestem bardzo ciekawa tego zjawiska...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Gru 28, 2013 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiecie z tym łapaniem na dziecko jest pewnie różnie na danym etapie zycia. Młode dziewczyny myśla,ze jak zajdą w ciaże to facet się z nimi ożeni i będą super rodzinką. Kobiety starsze chyba myslą jednak o zysku materialnym...tak mi sie wydaję. Chęć posiadania dziecka to jedno a złapanie faceta i korzystanie z jego "dobrodziejstw majątkowych" to drugie Wink ale ściśle ze soba powiązane. Teraz chyba nikt tak szybko formalnie sie nie wiąże ze wzgledu na dziecko. Nie wiem...mi taki pomysł nigdy nie przyszedł do głowy Wink Wink.
Pochwica to straszny problem bo psychika poteguję wszystko. Próbuję sobie wyobrazić kobietę która bardzo chce mieć dziecko a nijak nie może zajsc w ciaże bo jak? Jedynie chyba sposobami typu własnie strzykawka czy palce. Nie widze innego domowego sposobu. Z każdego nieudanego stosunku problem narasta i narasta. Koszmar.
Podobnie jest pewnie z mężczyznami którzy maja problem z erekcją. JAk się okazuje to nie rzadkie.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Gru 30, 2013 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem jak kobieta idzie na kasę. Po 2-3 latach weźmie rozwód i połowa majątku jest jej Wink Ale te biedne młodziutkie dziewczynki, które w takim razie marzą o "idealnej rodzince" przez to, że zaliczą wpadkę to wychowane cukierkowe księżniczki. Takie jest moje zdanie i proszę o uszanowanie je. Boje się pomyśleć, co za parę lat będą wymyślały dzisiejsze 12/13 letnie dzieci.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group