Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pocenie się - jaki dezodorant?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 2:55 pm    Temat postu: Pocenie się - jaki dezodorant? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej

Mój problem jest dość krępujący mam kłopot z nadmiernym poceniem się ( tak badałam się i wyniki mam w normie) mój problem pojawia się w momencie wyboru dobrego dezodorantu. Gdyż ten który obecnie używam jest mało skuteczny nie dość że nieprzyjemny zapach nie znika to jeszcze pojawiają mi się na ubraniu białe plamy których potem nie idzie doprać i ciuchy są do śmieci. Sad Czy możecie mi polecić jakieś sprawdzone przez was dezodoranty po których czujecie się dobrze i świeżo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprawdzone dezodoranty i kosmetyki? jakoś zawsze najczęściej wybieram nivea, kremy, mleczko, antypsepirant. Mam delikatną skórę wiec to zawsze się u mnie sprawdza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Garnier ma teraz fajną nowość. Neo, jest o tyle fajny że jest w formie suchego kremu. A przede wszystkim ma składniki pielęgnujące.
Kilka wariantów zapachowych, wiec może warto spróbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata1966



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miasta
PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś ten etiaxil stosuje? Drogi kosmetyk, ale podobno wydajny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 21, 2014 2:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nutka87 napisał:
Garnier ma teraz fajną nowość. Neo, jest o tyle fajny że jest w formie suchego kremu. A przede wszystkim ma składniki pielęgnujące.
Kilka wariantów zapachowych, wiec może warto spróbować


Wszystkie mają składniki pielęgnujące. Co masz dokładnie na myśli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 25, 2014 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny, zawiera chociażby cząsteczki wosku, emolientu (czyli składnika natłuszczającego skórę) oraz aktywne składniki które tworzą na skórze jakby delikatna ochronną powłokę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brzmi rozsądnie. A mają w wersji bezzapachowej? :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mart



Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 13, 2014 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny - owszem mają Smile Wśród różnych kwiecistych zapachów znajdziesz i bezzapachowy - sama go używam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Sty 28, 2015 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dezodoranty nie hamują wydzielania potu, a jedynie neutralizują brzydki zapach. Lepiej zwalczać przyczynę zamiast objawów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ophelia



Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 21, 2015 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jesteś jedyną osobą, która ma problem z poceniem się, bo tak się składa, że coraz więcej osób skarży się na tę dolegliwość. Sama niestety do nich należę i długo walczyłam z tym, aby normalnie funkcjonować. Nie pomagały mi żadne kulki, ani nic z tych rzeczy. Dopiero później wpadłem na taki środek, który hamuje wydzielanie potu i dopiero on mi pomógł. Teraz nie ma go już na rynku niestety, ale wciąż szukam jakiegoś odpowiednika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group