Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pobudzeniem które jest następstwem masturbacji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anonim6738465623487562345



Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 9:08 pm    Temat postu: Pobudzeniem które jest następstwem masturbacji Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17lat i mam problem z pobudzeniem które jest następstwem masturbacji. ciśnienie mam w normie ale po masturbacji przez przez długi czas jestem nad pobudzony, szybciej bije mi serce a na głowie pulsują mi żyły. Jeśli wieczorem będę się masturbował np: o 21:00 to zarywam noc, z powodu tego "ciśnienia" w żyłach, nadpobudliwości i szybkiego bicia serca. jeśli się nie masturbuje przez jakiś czas jestem innym, spokojniejszym człowiekiem bez problemów z koncentracją w tym nauką. Co mi może dolegać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonim6738465623487562345



Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze że chlorek magnezu potrafi złagodzić te objawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group