Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Po tabletkach...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lena



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 7:24 pm    Temat postu: Po tabletkach... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To temat dla tych dziewczyn, które po odstawieniu tabletek planowały ciążę:

czy miałyście problemy z zajściem? Czy tabletki mogą przy dłuższym (dla mnie 2 lata to juz długo) stosowaniu powodować problemy z zajściem w ciążę?

A na świecie, czy były przypadki,że po tebletkach ktoś stał się bezpłodny, czy słyszałyście o czymś takim?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Brałam tabletki przez okres kilku miesięcy, po odstawieniu w drugim miesiącu zaszłam w ciążę bez problemu... Po kilku latach znowu przyjmowałam tabletki (przez ponad 4 lata) i znowu w drugim miesiącu po ich odstawieniu zaszłam w ciążę... Tak że nie martw się tym, że branie tabletek antykoncepcyjnych utrudni Ci zostanie mamą, z własnego doświadczenia wiem, że tak nie jest. Powodzenia. Pozdrawiam.
Powrót do góry
jendza



Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale to tyllko jeden przypadek.. Interesuje mnie czy to może być przyczną "utrudnień" lub nawet bezpłodności..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group