Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

PO CO LEKARZ RODZINNY?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
motylek 1988



Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 4:15 pm    Temat postu: PO CO LEKARZ RODZINNY? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na co nam taki lekarz? Ja się pytam? Wiecznie nic nie wiedzący, naburmuszony albo w podeszłym wieku!!! Polska PORAŻKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JacekJacek



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Doskonałe pytanie, jeszcze lepszy temat. Jestem też tego zdania, że bez nich mogło by być lepiej a już na pewno nie odczuł bym ich braku. Specjaliści jeszcze jak cię mogę, ale lekarz rodzinny to wrzód na gaciach nr 1!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MoniczkaMonika



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2015 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W skrócie: podzielam zdanie obojga was Smile pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Sty 28, 2015 2:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest nas już czworo, możemy pisać petycję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia098



Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2015 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak masz grypę albo anginę to gdzie byś poszedł do lekarza? Smile zgadzam się, że w większości to oni nic nie wiedzą, ale są też tacy którzy wiedzą i ogarniają czasami więcej niż ci "specjaliści". W Pl w ogóle jest masa niedouczonych lekarzy, którzy zamiast leczyć - szkodzą zdrowiu pacjenta, a może nawet skazują na śmierć. Tak jak ostatnio - po zgonie pacjenta ordynator do rodziny: "zdziwię się jeśli państwo nie podacie szpitala do sądu, moi koledzy popełnili masę błędów". Bezcenne. Dowiedzieć się, że ktoś bliski, by żył gdyby nie to, że kilku głupich lekarzy wyraziło swoje nic nie znaczące zdanie i go zabiło swoimi nieprzemyślanymi i niepopartymi wiedzą działaniami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
meriks



Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojego obecnego lekarza rodzinnego nawet lubię, bo przynajmniej stara się wszystko wytłumaczyć i odpowiedzieć na moje pytania, choć fakt, że szczegółowej wiedzy z danych dziedzin nie posiada...

Nie narzekam na instytucję lekarza pierwszego kontaktu, raczej na konkretnych lekarzy, bo z poprzednimi lekarzami pierwszego kontaktu miałem straszne doświadczenia! Oni to w ogóle na niczym się nie znali, nie wspominając o chamstwie jednej lekarki i o tym, że lekceważące podejście poprzednich lekarzy opóźniło rozpoznanie u mnie poważnej choroby co najmniej o kilka lat :/

Martwi mnie to, że wszędzie jest potrzebne skierowanie, mój lekarz pierwszego kontaktu ostatnio wyśmiał instytucję skierowań do okulisty, bo przecież co on mi może za badania zrobić w jego gabinecie, jak nie ma sprzętu, a ja chodzę do okulisty od 3 roku życia i lepiej wiem, że muszę chodzić do kontroli do specjalisty co roku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mariia
Spamer


Dołączył: 06 Lis 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 12, 2016 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Służba zdrowia po prostu powinna być prywatna.

Źli lekarze od razu by wylecieli z roboty, albo nie utrzymali się na rynku. Bo nikt by do nich nie chodził.
A i ludzie mieli by więcej pieniędzy, bo dziś jest taka maniana płacisz kolosalne pieniądze, co miesiąc w podatkach. A i tak nie masz szans się wyleczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
robertinio



Dołączył: 05 Kwi 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 8:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serio? To, że w średnim wieku, to wada? Idziesz do lekarza się leczyć czy rwać młodych chłopaków/dziewczyny?

Ja mam w miarę kompetentnego, miłego lekarza. Tylko straszna gaduła. No i starszy Pan Smile. Rozumiem, że to go skreśla...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group