Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pływanie z delfinami

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamR



Dołączył: 16 Wrz 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 1:43 pm    Temat postu: Pływanie z delfinami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
Co sądzicie o tym,że obcowanie z delfinami korzystnie wpływa na nasze zdrowie psychiczne?
Niektórzy twierdzą,że przebywanie z tymi zwierzętami działa kojąco dla ciała i ducha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Razbertys



Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 10:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kolego potrzebny ci dobry psychiatra, ponieważ pływanie z delfinami to abstrakcja i nie korzystnie wpływa na nas takie zabiegi to chyba popuarne są tylko w USA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
podkretka



Dołączył: 22 Wrz 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pływanie z delfinami na zdrowie psychiczne? Może i tak, ale tutaj ludzie szukają bardziej przyziemnych sposobów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DtB



Dołączył: 17 Wrz 2015
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 8:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żebym ja miał chociaż czas na pływanie z ludźmi na normalnym basenie, a co tu dopiero mówić o pływaniu z delfinami w Meksyku czy w Turcji... Wydaje mi się, że są prostsze i tańsze metody leczenia przypadłości o podłożu psychicznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
andrei



Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 8:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałabym kiedyś sama to sprawdzić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elena30



Dołączył: 30 Lis 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi jakoś szkoda tych delfinów trzymanych w tych basenach :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KaśkaN



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elena30 napisał:
mi jakoś szkoda tych delfinów trzymanych w tych basenach :/


bo szkoda, ale jak to małym dzieciom w terapii pomaga to niech będą i w basenie, ale nie dla przyjemności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla dzieci warto, ale wg mnie taka jednorazowa terapia to nic nie da
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PoloniaK
Spamer


Dołączył: 15 Mar 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 13, 2016 8:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pierwszą moją myślą jest ze to strata czasu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Affinka



Dołączył: 15 Wrz 2016
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 8:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie się bardzo podoba pomysł z pływaniem w towarzystwie delfinów. Niestety Nasze Polskie warunki nie bardzo na to pozwalają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group