Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Płyn do płukania ust

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 9:42 pm    Temat postu: Płyn do płukania ust Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakich płynów do płukania ust używacie i czym kierujecie się przy ich wyborze?


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno kupuję takie bez alkoholu, dalej zwracam uwagę na zapach, smak, cenę. Odkąd mam na zębach aparat to kupuję taki pomarańczowy oraclinic, bo ma w składzie aloes, łagodzi podrażnienia, a u mnie to niestety codzienność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo kojarzę te płyny, zwykle kupuję coś w aptece po prostu. Dobre są? Ostatni podrażnił mnie po usuwaniu ósemki i do tej pory odczuwam dyskomfort, może ten aloes by pomógł faktycznie. Gdzie to kupić i jaka cena?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja sobie bardzo chwalę. Kupisz go w Naturze, cena regularna to niecałe 10 zł, ale w tej chwili jest po 6, więc tym bardziej warto spróbować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Franka



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak często w ciągu dnia używacie płynu do płukania ust? Dwa razy dziennie, czy może częściej? Bo różne wersje słyszałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Glamour



Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dwa razy dziennie (czyli po myciu porannym i wieczornym) to konieczność. A najbardziej optymalnie, żeby mieć zdrowe zęby było by płukać po każdym posiłku. Ale wiadomo z wielu przyczyn nie zawsze to jest możliwe. Poza płukaniem warto też pamiętać, że bardzo ważne jest by pamiętać chociaż raz dziennie zęby nitkować. Inny dobry sposób na dbanie o zęby to ich zalakowanie. Oczywiście ten zabieg tylko u stomatologa można wykonać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Rabarbarka



Dołączył: 23 Maj 2018
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różnych, tak naprawdę kupuję ten, który akurat jest w promocji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 12:41 pm    Temat postu: Re: Płyn do płukania ust Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Carletka napisał:
Jakich płynów do płukania ust używacie i czym kierujecie się przy ich wyborze?



Dobry JAKIS MIĘTOWY.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group