Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plaża nudystów :)

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 3:09 pm    Temat postu: Plaża nudystów :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy ktoś z Was był kiedykolwiek na plaży nudystów, jak wrażenia, jak wypadł pierwszy raz, może jakiś sexik był przy okazji, czy oglądaliście innych plażowiczów, śmieszne przygody itp, proszę o opinie i uwagi z Waszych przeżyć Wink, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2008 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie byłam i chyba nie chce byc Razz

On30 Ty to masz fantazje...jejuu... Razz ale dobrze ze Twoja kobieta Cie zaspokaja.. Razz hehe

co do sexu to nie chciałabym zeby ktokolwiek był swiadkiem naszych uniesien Smile to intymna chwila . po co inni maja sie gapic?

lepsze od nudystow jest love parade. Razz tam to sie dopiero dzieje Exclamation Exclamation Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przeledzki



Dołączył: 09 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten post to jakaś prowokacja Wink, ostatnią rzeczą jaką ludzie robią na plaży nudystów to właśnie seks Laughing . Do nagości tak sądzę idzie się przyzwyczaić Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe przeledzki bo on30 to taki nimfoman Wink <oczywiscie bez obrazy>
swoja droga: ciekawiło go to, to sie zapytał Wink regulaminu nie złamał wiec jest ok hehe Cool Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 9:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cool , no właśnie miałem nadzieje że ktoś podzieli się swoimi wrażeniami...osobiście pierwszy raz byłem na takiej w plaży, nie w Polsce akurat, no i nie wiem czy ten stres który miałem na początku to normalny...:)przez kilkadziesiąt minut leżałem sobie spokojnie, oglądając ludzi Smile, ich reakcje, zachowania, no i wreszcie stwierdziłem że chyba czas się ruszyć Smile, oczywiście wstałem i mój mały nie wytrzymał napięcia a w związku z tym że faceci poruszali się również ze sprzetem w trakcie wzwodu więc nie czułem już wstydu Cool, kobiety normalnie, legalnie dotykały sprzety swoich facetów, bez zażenowania Smile, spotkałem również parkę za parawanem w trakcie zabaw, w związku z tym że byłem sam musiałem zaspokoić się w pewnym momencie.. w sumie dookoła ludzie, kobiety nie zwracający uwagi, no może prócz jednej pani ktora opalała się na leżaku na wprost mnie co prawda w okularach, ale wiedziałem że obserwuje Smile, no i ciekaw byłem jak Wy to przeżyliście, jak Wasze odczucia z pierwszego (i nie tylko) razu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 11, 2008 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on 30 chyba jestes wyjatkiem na forum i nie doczekasz sie zwierzen Razz nie ten adres.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotka_Psotka
Zbanowany


Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 3:43 pm    Temat postu: Re: Plaża nudystów :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

on30 napisał:
Mam pytanie, czy ktoś z Was był kiedykolwiek na plaży nudystów, jak wrażenia, jak wypadł pierwszy raz, może jakiś sexik był przy okazji, czy oglądaliście innych plażowiczów, śmieszne przygody itp, proszę o opinie i uwagi z Waszych przeżyć Wink, pozdrawiam


Byłam na plaży w Grzybowie... szłam brzegiem morza szanując plażowiczów i nie gapiąc sie na nich jak w obrazek.

Typooooowy facet!! Very Happy my God! Jak przechodziłam uwierz nic nie przeżywałam miałam zsikać sie w majtki??!! Sexik?! czy Ty myślisz ze oni idą tam żeby zwalić konia a kobiety po to zeby innych podniecać? nie po prostu są blisko z naturą i każdy nie przyglada sie tam z wielkim zdzwieniem czy zachwytem na każdego poprostu się akceptują! I uważają że widok na takiej plaży faceta ze zwodem jest żałosny i niektórzy dostają po prostu w morde od innego plażowicza za nie usznowanie ich hm... "poglądów" a sex? tam gdzie nadzy to już ma oznaczać że występują tam róznego typu orgie??? I ze ludzie przychodza tam tylko po to? jesteś nie mądry a sex można zaobserwować nawet na normalnej plaży z resztą w dzisiejszych czasach nie tylko na plaży!
sory ale żałosny jesteś Very Happy


-----edited by emilka-------
proszę o zachowaniu kultury na forum. ja tutaj nie widzę nic żałosnego, jak ktoś pyta się o doświadczenia w rożnych sprawach:/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja chcialabym jechac zobaczyc taka plaze.. napewno bym sie rozebrala i sie opalam Smile pewnei moj chlopak pojechalby ze mna Smile hehee
a mam pytanie czy takie osoby z sadelkiem tez mozna tam spotkac?Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotka_Psotka
Zbanowany


Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

blondyna1790 napisał:
a ja chcialabym jechac zobaczyc taka plaze.. napewno bym sie rozebrala i sie opalam Smile pewnei moj chlopak pojechalby ze mna Smile hehee
a mam pytanie czy takie osoby z sadelkiem tez mozna tam spotkac?Very Happy


Oczywiście że można:) Tyle ze u nas w Polsce nie jeste-plaża nudystów-ąż tak powszechna jak w innych krajach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
blondyna1790



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: z końca świata - Zakopane
PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 6:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na dobra sprawe jezeli chce sie czlowiek na patrzec to ma to za darmo a nie traci na gazetki z golymi babami czy facetami Smile Smile;] hihi fajna sprawa:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group