Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plastyka powiek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 01, 2018 3:10 pm    Temat postu: Plastyka powiek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukam informacji o zabiegu plasytki powiek. Czy ktoś przechodził? Jakie efekty mozna uzyskać? Polecacie operacyjną czy może laserowa plastykę powiek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laser jest dobry jedynie jeśli zalezy nam na subtelnym efekcie. Jeden zabiegi laserem również często okazuje sie niewystarczający i trzeba wybrać się na kilka zabiegów. Za to plastyka powiek operacyjna jest najlepszym rozwiązaniem szczególnie w tych cięższych przypadkach
http://blogkobiet.pl/na-czym-polega-plastyka-powiek/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co... korekta powiek to chyba jeden z najbardziej "szybkich" zabiegów, co nie zmienia faktu, ze powinien byc zrobiony w odpowiedni sposob, aby zwyczajnie blizny nie byly widoczne. Z tego co tutaj pisza http://www.wbienkowski.pl/chirurgia-plastyczna/korekta-powiek-gornych-i-dolnych/ robi sie naciecie w zmarszczce naturalnej i usuwa nadmiar skory. Ja robilam wlasnie u bieńkowskiego i zdecydowanie Ci polecam - lekarze po prostu są "normalni" - przed zabiegiem dokladnie mi wszystko wyjasnili, pokazali co beda nacinac i w jakich miejscach ulokują blizny tak zeby byly w ogole niewidoczne. Czujesz sie pewnie i bezpiecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pldi



Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale można to zrobić całkiem bezinwazyjnie i bez blizn, słyszałaś o zabiegu plexr? Można się na takie coś umówić w klinice http://artederm.pl/ a polega na sublimacji naskórka i obkurczaniu skóry w określonym miejscu, a w rezultacie podniesienia powieki. Wszystko to bez użycia skalpela, PLEXR to generator wytwarzający mikrowiązkę plazmy, generowaną między skórą pacjenta a urządzeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulala



Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że za kilka lat zainteresuję się tą metodą bardziej wnikliwie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
laurena8



Dołączył: 05 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nigdy o tym nie słyszałam, a tym bardziej nie korzystałam z takich usług. Jeśli to nowe zabiegi to póki co ludzie mogą podchodzić do nich zbyt sceptycznie, ale też myślę, że za kilka lat to stanie się popularne. Zwłaszcza, że coraz chętniej dbamy o urodę, a przykładowo opadająca powieka nie jest dla nas powodem do dumy, więc czemu tego nie zmienić Smile) Sama mam ten problem i kto wie czy za kilka lat nie zgłoszę się na taki zabieg, jeśli faktycznie będzie skuteczny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group