Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

plamy na skórze

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamcia2ok



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 2:30 pm    Temat postu: plamy na skórze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam taki problem,a mianowicie mam na rękach i na plecach małe plamy wyglądające jak takie pryszczyki jeden obok drugiego, byłam z tym u dermatologa i on powiedział mi że to grzybica skórna, którą zaraziłam się od mojego kota. Przypisał mi krem (Travocart), którym smaruje te plamy i biorę wapno alergiczne, lecz zamiast mi to znikać to te Chrostki się powiększają i to mnie martwi. Czy może wie ktoś czy ta maść jest dobra i czy to jest normalne, że tak się dzieje. Jeszcze chciałam powiedzieć, że stosuję ten krem dopiero drugi dzień i smaruję to dwa razy dziennie. Chciałabym żeby mi to znikło, a mam to już ponad drugi tydzień Sad Proszę o poradę Dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kamcia2ok
Nie należy sądzić,że leczenie będzie już widoczne po 2 dniach.Lek Travocort,jest dobrym lekiem a widoczne zmiany zaczną ustępować po minimum 4 dniach(należy stosować 2 x dn,jednak nie dłużej jak 2 tygodnie a za zgodą lekarza do miesiąca)Proszę stosować nadal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamcia2ok



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję bardzo za odp na moje pytania. Oczywiście będę stosować nadal ten krem mam nadzieję, że mi to zejdzie. Jeszcze chciałam zapytać czy jest prawdopodobieństwo zarażenia się tym ode mnie przez kogoś innego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
granat2



Dołączył: 23 Paź 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 29, 2010 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba tak, chociaż to kot jest nosicielem, wszystkim którzy złapali grzybicę, polecam niedowiarkom, okłady kilku dniowe z wody utlenionej, to naprawdę działa ale trzeba cierpliwości, antybiotyki są bardzo niebezpieczne, poczytajcie o pokrzywce Exclamation występującej na całym ciele Shocked , jako skutek uboczny Crying or Very sad . Ja przeczytałem o niej dopiero gdy wystąpiła. Grzybica przy niej to mały pryszcz....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group