Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Plamienie zamiast krwawienia po Lamitrinie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milenaj1982



Dołączył: 02 Lip 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 02, 2016 11:14 am    Temat postu: Plamienie zamiast krwawienia po Lamitrinie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ostatniej przerwie po 2 opakowaniu microgynon 21 wystąpiło tylko plamienie. Śluz z dużą ilością krwi, ale bez krwi ciemnej i bez skrzepów. Trwa to 3 dzień. Nie zapomniałam żadnej tabletki, ale przy ostatnich 3 tabletkach zaczęłam był stosunek przerywany i zaczęłam brać lamitrin, zapisany przez psychiatrę na problemy emocjonalne. W ulotce jest zapisane, że antykoncepcja wpływa na lamitrin, ale nie odwrotnie. Zresztą pytałam lekarza o to i powiedział, że mogę brać. Niepokoi mnie jednak to małe plamienie.
Czy takie plamienie mogę uznać za krwawienie z odstawienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gonzora



Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czasami plamienie może się pojawić podczas brania leków.
Jednak zastanawiam mnie dlaczego ludzie dalej wierzą, że stosunek przerywany to dobra metoda antykoncepcji. W ogóle nie nazwałabym tego antykoncepcją. Jest to najmniej skuteczny sposób na uniknięcie ciąży. Wracając jeszcze do Twojego problemu z plamieniem zamiast krwawienia - po prostu idź do ginekologa,on powinien to sprawdzić, po prostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group