Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwszy raz.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fortuna



Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 6:28 pm    Temat postu: Pierwszy raz. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem ze swoim chlopakiem juz dosyc dlugo i duzo o tym rozmawiamy.
Do jakiegos czasu podchodzilam do tego spokojnie dopuki nie doszlismy do wniosku, ze za jakis czas zaczniemy wspolzyc. Chce tego ale strasznie sie boje, ze zajde w ciaze.
Mam klopot z obliczaniem dni plodnych a do tego w zeszlym miesiacu rozregulowal mi sie okres.
Co mam robic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WamPia



Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 196

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 6:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabezpieczać się ?

Prezerwatywy i globulki, a wszystko powinno być ok.

Nie wiem ile masz lat, ale skoro się boisz, to może warto jeszcze poczekać ?
_________________
Innym pomaga...a samej sobie nie potrafi, bo panicznie boi się strachu...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie...globulki z gumkami napewno beda najlepszym rozwiazaniem..cykl nieregularny to troche ryzykowne,,bo nie wiadomo kiedy trafi sie na owulacje Wink ale spokojnie podejdzcie do tego i nie stresuj sie ciagła mysla: czy nie jestes w ciazy itp. 1wszy raz ma byc niezapomniany,tym bardziej ze jestes z osoba ktora kochasz Razz wiec postaraj sie o dobry nastawienie i bedzie wszystko ok. A dni płodne poznasz po sluzie:
Arrow ciagnacy sie,wygladajacy jak kurze białko i uczucie mokrosci w majtkach swiadczy o dniach płodnych -wtedy trzeba zachowac szczegolna ostroznosc
Arrow a sluz nie ciagnacy sie ,wystepujacy w malych ilosciach,grudkowaty, uczucie suchosci to dni niepłodne
pzdr. i mam nadzieje ze sie uda Exclamation Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group