Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pierwszy raz a okres

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landr_yna



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 5:04 pm    Temat postu: pierwszy raz a okres Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj mam pierwszy dzień okresu, jestem jeszcze dziewicą
Chciałabym sie kochać jutro z moim facetem (mieszkamy daleko od siebie wiec czeste wizyty sa niemozliwe a mamy juz bardzo duza ochote) i mam następujące pyt:

Czy pierwszy raz podczas okresu boli?
Jeśli bedziemy bez zabezpieczenia to czy w tym czasie moge zajść w ciąże?
Czy juz lepiej dla pewnosc użyć prezerwatyw...?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotka_Psotka
Zbanowany


Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz zajść w ciąże owszem. Lepiej zabezpieczyć sie prezerwatywą. Czy boli... każdy pierwszy raz odczuwa to inaczej a przy okresie? szczerze? jak mam pierwsze dni okresu sex jest dla mnie męczący (pms) i krępujący (pełno krwi i ciągle hmm... cieknie:/) ale każdy odczuwa to inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niekoniecznie może zajść w ciąże. Napisz jak długie masz cykle to będzie3 wiadomo czy możesz zajść. A ból zapewne będzie taki sam, jeśli niewiększy spowodowany okresem np ból brzucha. Ja niewiem czy 2dzień okresu to najlepszy czas na pierwszy raz moze lepiej poczekac do następnej wizyty. Gdybym ja miał pierwszy raz w trakcie miesiączki raczej niemiło bym go wspominała, no ale to zależy odwas. A mozę wizyta będzie dłuższa i będziecie to mogli zrobić w miej intensywnym dniu krwawienia? A preerwatywa się przyda nietylko poto żeby zapobiec ciąży ale i poto żeby było higienicznej, jednak to wszystko zależy odwas.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 15, 2008 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niekoniecznie, ale może. nawet w dzień owulacji stosunek daje ok. 50% szans na zajście w ciązę, więc można równie dobrze i tak powiedzieć. i wg mnie sama długość cykli tutaj nic nie powie, bo kalendarzyk nie jest wystarczający, aby określić dni płodne i niepłodne. szanse na zajście w ciązę w czasie krwawienia są minimalne, ale są. w npr jeżeli kobieta ma w przeciągu ostatnich 12stu miesięcy choć jeden cykl trwający 26 dni lub krócej nie ma pierwszej fazy niepłodności (czyli płodne liczy się od 1dc). ja radzę się zabezpieczać gumką. żeby potem stresu nie było. już i tak pierwszy raz jest wystarczająco stresującym czynnikiem Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kotka_Psotka
Zbanowany


Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie jak koleżanka powyżej powiedziała... lepiej sie zabezpieczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
landr_yna



Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 1:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cykl przeważnie 30dniowy, okres 4dniowy (nie dłuższy) lecz nie jest wyregulowana obfitość krwawienia-ostatni był znikomy teraz jest bardzo intensywny.
Czy przez stosowanie tamponów okres może wydawać sie krótszy(więcej krwi wydostaje się jakby naraz i szybciej z organizmy niż "wyciekanie" na podpaske..wrrr..) ?
Pierwszy dzień porażający ból brzucha nawet po tabletkach a dzisiaj już luzik.
Dzisiejsza wizyta odpada więc "ten dzień" nastąpi jutro.. więc krwawienie już powinno być neiwielkie.
Na przyszłość planuje tabletki choć z wyników badań na hormony wyszło, że mam dwukrotnie wyższy poziom //Prolaktyna 43,77 ng/ml (i obok jest jakas strzałka w góre) z Ref. 4,79-23,30 // czy to może coś znaczyć poważnego? (wizyta u gin. dopiero za 2tyg)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Macica podczas okresu jest jak duża rana,wszystko może się do niej dostać,plemniki także-więc możesz zajść w ciąże.Z mojego doświadczenia sex podczas miesiączki jest relaksujący,potem brzuch mniej boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poprawka... w ciaze mozna zajsc jak sie krwawienie skonczy i odrazu po tym masz plodne dni, a nie jak jest okres - to sie zdaza sporadycznie a wrecz bardzooooo zadko i trzeba miec na prawde krotkie cykle ok. 25 dni ....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dni płodne ma sie około 3-4 dni przed i po miesiączce.A podczas miesiączki można zajść w ciąże,uwierz,moja koleżanką zaszła tak.Miała 4 dzień okresu,kochała się bez zabezpieczenia i wpadła.


--------edited by yalissea--------
Jest taka zasada: jeżeli nie posiadamy na dany temat dokładnych informacji, to nie pieprzymy głupot.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nnieznajomyy



Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja już sam nie wiem jak to jest z dniami płodnymi i niepłodnymi... jedni piszą co innego, drudzy co innego... może mi ktoś przedstawić dokładnie jak to z tym wygląda przed okresem i po okresie?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group