Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwsza wizyta u ginekologa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jak prywatnie idziesz to nie wiadomo czy wypusci Cie bez zapłaty.
nie mam pojecia jak jest z receptami.
raczej nie powinien brac kasy..;/
ale nigdy nie wiadomo.
u mnie tez wszystko ok. nawet bardzo, teraz tylko starac sie o ... Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sweet88



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wezmę jakieś siano na wszelki wypadek, ale 100zł to na pewno za receptę nie zapłacę. W każdym razie wątpię, żeby chciał siano ode mnie skoro, jak się pytałam czy za recepty się później płaci (chodziło mi o tabletki anty), to mówił, że bez przesady, że dlaczego miałby za coś takiego brać pieniądze.

wind_of_hope starasz się o dzidzi? Very Happy Ja uwielbiam dzieci (stąd mój kierunek studiów - pedagogika), u mnie też się zaczyna odzywać instynkt macierzyński, ale wiem, że to jeszcze za wcześnie. Chcę najpierw coś osiągnąć na tle zawodowym, a za kilka lat pomyśleć o dzidzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sweet staram to za duzo powiedziane. moze powiem tak: myslimy wspolnie o powiekszeniu rodziny,staran poki co nie ma bo gdybysmy sie starali to moze juz bym gromadke miała.
instynkt mam juz od 4 czy 5 lat i nie mija, wrecz przeciwnie nasila sie.
no ale dzieki Bogu studia koncze w lipcu wiec kto wie co bedzie potem... ;P Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Kwi 21, 2010 6:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej sweet88 Wink
no u mnie dobrze, ale czekam na następną wizytę u gina, bo już tamta doszła w końcu do skutku .. niestety gin powiedział, że mam coś w piersi - włókniak czy torbiel i musze miec USG Confused
a ogólnie to dobrze i "we mnie" też .. Very Happy
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sweet88



Dołączył: 03 Kwi 2010
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 to mam nadzieję, że na usg wszystko wyjdzie ok. Nie martw się za bardzo Smile

Ja wczoraj poszłam po tą nieszczęsną receptę Smile Wypisał mi bez problemu i nie chciał żadnego siana ode mnie Smile Parę dni temu zaczęłam też łykać novynette i generalnie nie wiem czy to od nich, ale po południu męczą mnie bóle głowy i mdłości, a poza tym ciągle jestem głodna Sad Zjem coś a po chwili dosłownie skręca mnie z głodu Sad Mimo wszystko odnoszę wrażenie przyspieszenia przemiany materii, bo ciągle muszę biegać do toalety. Mam nadzieję, że organizm się przyzwyczai i będzie ok. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sweet88 - na pewno wszystko jest okej, może to po tych tabsach Wink ?
ja też mam nadzieję, że usg wyjdzie dobrze Smile
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej laski odbiegacie od tematu. przeczytajcie temat postu Razz

takie rozmowy to tylko w hyde Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope - no zagadałyśmy się hah Razz
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group