Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwsza wizyta u ginekologa

Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 8:50 pm    Temat postu: Pierwsza wizyta u ginekologa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drogie dziewczyny....
w przyszlym tygodniu wybieram sie poraz pierwszy do ginekologa.... musze przyznac, ze troche sie stresuje.... czy mozecie mi jakos pomoc,doradzic?
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem naprawde dobre pytania zadała ta dziewczyna Wink
http://www.biomedical.pl/forum/u-ginekologa-vt741.html

W razie jakiś jeszcze nieścisłości czy pytań, napisz postaramy sie odpowiedzieć w miarę naszych możliwości Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma sie czym stersowac.Nie nalerzy to co prawda do najprzyjemniejszych rzeczy,ale nie trwa dlugo.Ja rowniez sie balam.Pamietam dokladnie ta wizyte bo podczas niej dowiedzialam sie ze jestem w ciazy:).Dlatego ja ja bardzo milo wspominam.Nie martw sie ,bede trzymala kciuki.Pamietaj nie taki diabel straszny jak go mauluja:PPozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 11:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przede wszytskim dziekuje za dodawanie otuchy....
wiele osob z mojego otoczenia twierdzi, ze to nic strasznego ale mimo wszytsko ja sie stresuje....
Boje sie, ze pani doktor mnie wysmieje albo ze okaze sie ze sa jakies problemy ( np zbyt odwazne "igraszki" z partnerem mogly mi cos uszkodzic)
Ale mimo wszystko chcialabym juz rozpoczac wspolzycie a nic mnie bardziej przed ta decyzja nie blokuje niz strach przed ciaza.
pozdrawiam serdecznie
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 07, 2006 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie martw sie ze pani doktor Cie wysmieje.Tego jestem pewna ,ze tak nie bedzie nie od tego sa lekarze,nie maja prawa wysmiac pacjenta!Tym sie nie denerwuj!Uwazam ze dobrze ze idziesz do lekarza,lepiej teraz sie chwilke podenerwowac ta wizyta lniz niechciana ciaza.A zobaczysz juz po wizycie u ginekologa bedziesz sie z niej smiala.Ale czlowiek zazwyczaj boi sie nieznanego.Trzymam kciuki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olka16
Gość









PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie ta wizyta dopiero czeka. Tez sie stresuje. Mam pytanie do was czy jezeli mam 16 lat to powinnam isc juz do ginekologa? i czy z mama czy moge isc sama? Prosze o odp. Pozdro
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Cze 10, 2006 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz na twoje pytanie znajduje sie tutaj:
http://www.biomedical.pl/forum/u-ginekologa-vt741.html

Podawałem ten link w tym temacie 3 posty wyżej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 12:32 am    Temat postu: jak sie przygotowac do wizyty u GINEKOLOGA;< Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem idę niedługo do ginekologa i nie wiem jak sie przygotować martwię sie dosłownie wszystkim jak to będzie wyglądać i w ogolę jedna wielka masakra:(:(mam pytanie czy dziewczyny powinny sie depilować przed badaniami ??<chodzi mi o krocze>


----edited by emilka----
temat został przeniesiony do odpowiedniego działu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wegetarianka



Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 8:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś miesiąc temu też miałam pierwszą wizytę, więc wiem co czujesz Smile
i uwierz, naprawdę nie ma się czego bać Smile to przecież LEKARZ, jak kazdy inny:) zapyta Cię kiedy miałaś ostatni okres, czy miesiączkujesz regularnie, czy jest coś co Cię niepokoi, czy jesteś dziewicą, itp... Potem Cię zbada (mi nie wkładał żadnego żelastwa, tylko palce), jeśli masz jakiś szczególny problem typu bóle jajników to zrobi USG (przynajmniej tak było u mnie).
Acha, i nie musisz się tam depilowaćSmile wystarczy, że się umyjesz
nie martw się, będzie dobrze! :* jesteśmy z Tobą Wink
po wizycie napisz jak byłoSmile
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 05, 2008 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wegetarianka napisał:
Potem Cię zbada (mi nie wkładał żadnego żelastwa, tylko palce).
Acha, i nie musisz się tam depilowaćSmile wystarczy, że się umyjesz
nie martw się, będzie dobrze! :* jesteśmy z Tobą Wink
po wizycie napisz jak byłoSmile
pozdrawiam


palce?? Neutral ja jak poszłam 1wszy raz to normalnie mialam badanie dopochwowe Smile i wszystko wytłumaczone co sie dzieje w danej chwili w organizmie,czy nie mam torbieli,miesniakow i takich tam,no dosłownie wszystko, a ze poszłam specjalnie ok.15 dnia cyklu to udało mi sie zobaczyc pecherzyk :].
co do depilacji- to sprawa indywidualna. ja nie czułabym sie komfortowo jesli bym nie ogolila .... yy no wiadomo Smile.
Jesli jestes dziewica to lekarz zbada Cie przez odbyt...;/ niestety.
Jeszce moja rada: jesli jestes przy kasie- ok.50-70zł to wybierz sie prywatnie. nie ma porownania z lekarzami panstowymi, po co masz miec niemiłe wspomnienia, jak mozesz za $$ czuc sie jak ksiezniczka Smile. powodzonka i nie boj sie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 1 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group