Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwsza wizyta u ginekologa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hyczorek



Dołączył: 11 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie byłam jeszcze nigdy u ginekologa jak wygląda w ogóle takie coś??


----edited by emilka-----
przeczytaj ten temat o pierwszej wizycie u ginekologa. poza tym proponuję poczytać książkę od biologii..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamilamdw



Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zwiazku z wizyta u gina...Bo stracilam dziewictwo gdzies ok miesiaca temu...i mam zamiar sie udac do gina. Tylko ze mam 16 lat i sie troche wstydze, i nie mam zamiaru isc z mama bo ona nic nie wie, ze nie jestem juz dziewica...;/ I mam pytanko, czy lepiej isc prywatnie czy nie?? Od ok tygodnia boli mnie brzuch, tak jakbym miala dstac okresu, czy wie ktos czym moze to byc spowodowane?? Okres powiennam dostac gdzies za 2 tygodnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Paź 11, 2008 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma znaczenia czy prywatnie czy państwowo. skoro masz 16 lat, to możesz iść już sama
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dragonette87



Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ...z drugiej strony lustra...
PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
nie ma znaczenia czy prywatnie czy państwowo. skoro masz 16 lat, to możesz iść już sama

Niby nie,lecz w panstwowych placowkach lekarz moze stwierdzic, ze wizyta ponizej lat18stu jedynie z rodzicem(zdarzylo sie to mi samej u kilku roznych lekarzy).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aarachna21



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 12:21 pm    Temat postu: Ginekolog Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich.
No więc tak. Mam prawie 16 lat i moja mama zaproponowała Mi bym udała się z Nią do lekarza, bo mam starszego chłopaka i troche czasu.
Tylko nie chce żeby dowiedziała, sie, że nie jestem juz dziewica. Czy lekarz powie o tym mamie ?
I jak wygląda taka wizyta
Z góry dziękuje.



-----edited by emilka----
temat przyłączyłam do istniejącego, dotyczącego pierwszej wizyty u ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 15, 2009 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niech mama pójdzie z Toba ale nie musi wchodzić razem z Tobą Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tamara10



Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 4:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc dziewczyny, mam takie pytanko, jak wyglada to badanie przez opdbyt ?? brzmi okropnie ;/ zapisalam sie prywatnie do gina na 17 marca dopiero termin a ze ejstem dziewica to sie obawiam tego ;/ dodam, ze bedzie to pierwsza moja wizyta.. zmusila mnie do tego sytuacja, mam jakas infekcje Sad i ostatnio jzu tak mnie wszystko swedzialo, ze sama sie zapisalam. obawiam sie tylko najgorszego Sad mam okropne objawy tego czegos..;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tamara no nie jest zbyt przyjemne.. musisz byc chyba wyprozniona..bo jak Ci bedzie palce pchała ...w .... ;/ blee..wspołczuje ze musisz doswiadczyc tego badania... 1000 razy lepsze jest dopochwowe ale w Twoim wpyadku to niemozliwe jak narazie oczywiscie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 11:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mi mama powiedziala w wieku 17 lat, ze mam isc z nia do ginekologa to... przespalam sie ze swoim chlopakiem, zeby ominela mnie ta watpliwa przyjemnosc badania przez odbyt Very HappyVery Happy nie bylo to moze zbyt razsadne, ale nie zaluje Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 1:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez jakies rozwiazanie ;- )
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Następny
Strona 3 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group