Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pierwsza wizyta u ginekologa

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myskaa



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 5:25 pm    Temat postu: Depilacja intymna i przygotowania do 1 wizyty u ginekologa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny mam do was kilka pytań jak przygotować sie do takiej wizyty???
miedzy innymi chciałam spytać czy depilacja jest konieczna?bo żadna z nas nie chciała by wyjść na wariatkę tym bardziej ze i tak sie denerwujemy przed wizytą Shocked czy powinnyśmy depilować sie przed taka wizyta i w ogolę...
Question Question Exclamation

-----edited by emilka----
temat przyłączyłam do istniejącego, dotyczącego pierwszej wizyty u ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 19, 2008 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysska przeciez juz było takie pytanie...
to zalezy tylko i wyłacznie od Ciebie. jesli bedziesz sie czuła lepiej to pewnie ze wydepiluj sie Smile ale jesli nie robisz tego to nie gol, po co? lekarz nie patrzy na to czy masz fryzurke na .... Razz czy jest zupełnie goła czy tez rośnie lasek Razz hehe. on ma za zadanie Cie zbadac Smile nie przejmuj sie i ruszaj do lekarza Wink Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja moge sie dopisac ze ja np nie depilowalam sobie miejsc intymnych przed 1 wizyta u gina Smile dopiero duzo pozniej zaczelam to robic bo wczesniej nie bylam przekonana Exclamation takze wybor nalezy do Ciebie, pozdrawiam i powodzenia
Powrót do góry
ona321



Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 3:07 pm    Temat postu: wizyta u ginekologa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
jestem po pierwszej wizycie, uudałam sie z powodu bolu w podbrzuszu..
Musze powiedzic ze bylo straszni!
wczoraj czytalam wszystko zeby dokladnie wiedziec co mnie dzis czeka ...jestem dziewica lekarka chciala mnie zbadac przez pochwe...wkladala mi wziernik co strasznie mnie bolalo i krzyczala zeby sie rozluznic bo nie moze mnie zbadac po czym wyszla wkurzona mowiac: nie zbadam Pani bo pani nie chce"...to ja nie wiem..jak daleko ten wzienrnik sie wklada? ja juz czulam go tak gleboko i tak mnie to bolalo..a ona stwierdzila ze mnie nie zbadala i dala skierowanie na USG przezbrzuszne...Czy to normalne ze dziwicy wklada tak daleko i niedelikatnie wziernik powodujac duzy bol?


-----edited by emilka-----
przyłaczyłam temat do doświadczeń i pytań związanych z pierwszą wizytą u ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o jaa co za babsztyl Mad Evil or Very Mad przeciez jak widziala zwe Cie bolalo to powinna zbadac przez odbyt! Co za masakra..nie wiem skad biora sie tacy lekarze..wierze ze musialo Cie bolec. Ja bym poszla na skarge na Twoim miejscu. Przeciez takie rzeczy nie moga sie dziac. Brak mi slow Sad
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 11:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po co wogole poszłas do panstowego?! przeciez kolejny raz powtarzam ze oni sa beznadziejni!!!! Exclamation robia wszystko na odwal i byle jak. nie obchodzi ja czy jestes dziewica czy ..a dzieki tej suce masz teraz uraz do lekarzy Twisted Evil Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Cze 28, 2008 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no fakt to jest niedopuszczalne Neutral zreszta co to sie teraz dzieje to masakra... u mnie w szpitalu takze... jak nie zaplacisz to maja cie gdzies Confused a przeciez nie wszyscy maja kase.... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 12, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybieram się do ginekologa na pierwszą wizytę, zamierzamy z chłopakiem rozpocząć współżycie i chcemy być do tego przygotowani. Jeżeli podczas pieszczot błona dziewicza została przerwana palcem (a mamy takie podejrzenia) to badanie przez odbyt nie jest chyba konieczne? Tylko muszę o tym powiedzieć lekarzowi tak? Z góry dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lip 12, 2008 3:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedz, co się wydarzyło i myśle, że wtedy lekarz spróbuje standardowo i zadecyduje, jak Cię przebadać. gratuluję decyzji pójścia do ginekologa przed rozpoczęciem współżycia Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 12, 2008 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź. A co do decyzji to widzimy co się dzieje wokół nas i wolimy dmuchac na zimne, a że ja jestem panikarą to myślę, że taka wizyta doda mi pewności siebie i rozwieje wszelkie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Następny
Strona 2 z 21

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group