Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

piercing ciała

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hunhyrol



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 12:20 pm    Temat postu: piercing ciała Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
co sądzicie o piercingu? Ktoś ma jakieś kolczyki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem tego zwolenniczką. Tzn. przekłuwania okolic ust, nosa, brwi i tak dalej. Dla mnie kolczyki wystarczą na uszach i nic więcej. Ale jak kto lubi. Bo z drugiej strony jest to takie bardziej z temperamentem, nie chce używać słowa wyzwające ale chyba wiesz o co mi chodzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
grzegorz.serszyn



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... no tak, [piercing[/url] jest bardzo ekstrawagancką forma wyrażania samego siebie, ale według mnie to akurat dobrze Razz zwraca się wtedy na nas uwagę i albo szanuje, albo piętnuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatusek



Dołączył: 17 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 17, 2014 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, jak kto woli Wink Wszystko jest dla ludzi ale z głową, można zaszaleć i zrobić kolczyk w innym miejscu jeżeli się chce Razz Nie ma co słuchać innych bo każdy ma wszędzie inne poglądy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
polla8



Dołączył: 03 Wrz 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej. Niektórym osobom jest bardzo do twarzy w kolczykach (np w nosie, wardze czy języku). Ja mam kolczyki tylko w uszach i w pępku. Z tego w pępku jestem bardzo zadowolona, mam zgrabny brzuch, płaski więc ładnie się taki kolczyk prezentuje, nie lubię tylko gdy osoby robią kolczyki czy tatuaże dla lansu i najlepiej po taniości. Naprawdę nie warto...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Sty 28, 2015 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, ale kolczyki w nosie kojarzą mi się z krowami, które kolczykuje się w ten sposób, żeby łatwiej było je prowadzić na łańcuchu Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiktoria.Z



Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 1:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedyś miałam kolczyk w nosie i nie czułam się jak krowa - bardziej jak indyjska księżniczka Wink kolczyki sa osobistym wyborem kazdego - tak jak styl ubierania. Chociaz w okresie nastoletnim bywaja różne zrywy. Jeśli jest to kolczyk to pół biedy - zawsze można wyciągnąć., gorzej jak ktoś zrobi tatuaż, którego 10 lat później będzie żałował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiktoria.Z napisał:
kiedyś miałam kolczyk w nosie i nie czułam się jak krowa - bardziej jak indyjska księżniczka Wink.


Widocznie naoglądałaś się za dużo bollywoodzkich filmów Wink
Nie wydaje mi się, żeby dziurawienie ciała dla mody było zdrowe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiktoria.Z



Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oktavia napisał:
Widocznie naoglądałaś się za dużo bollywoodzkich filmów
Nie wydaje mi się, żeby dziurawienie ciała dla mody było zdrowe...


No właśnie, i tu jest jeszcze kwestia tego, że jedni "dziurawią" dla mody, a inni aby coś tym wyrazić. Ja akurat z tego drugiego powodu. Nie zrobiłam tego, bo każdy miał. Chciałam jakoś wyrazić siebie, tyle Wink Ale to kwestia gustu zresztą. Taki sam spór można prowadzić o to, że ktoś nosi crocsy, a dla innych są one zwyczajnie wiejskie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ophelia



Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobają mi się kolczyki, ale u dziewczyn i raczej w normalnych miejscach, a nie na przykład na języku. Mi też długo po głowie chodził pomysł, żeby przekłuć sobie pępek, ale zrezygnowałam, bo tak na prawdę przeraża mnie wizja tego, że może się długo goić, można zaciągnąć kolczyk, albo może lać się ropa. Do takich rzeczy to ja nie jestem stworzona. Już wolałabym sobie zrobić tatuaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group