Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pieprzyk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sarenka_006
Gość









PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 12:14 am    Temat postu: pieprzyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem. od urodzenia mam pieprzyka w pępku dość dużego i czarnego. od jakiegoś czasu zauważyłam że zeszła mi ta czarna "powłoczka" z pieprzyka. czy jest to groźne? trzeba dodać także iż maiałam przekłówany pępek i kolczyk mógł podrażnić pieprzyk... proszę o rade czy to jest normalne i czy mam zgłosić się do dermatologa...?
Powrót do góry
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystkie zmiany w obrębie pieprzyków i tym podobnych znamion trzeba uważnie obsewwać i kontrolować u lekarza. Więc radzę udać sie do
derematologa.
Nie mogę tylko pojąć, że nikt Tobie nie wybił z głowy przekłucia pępka skoro masz tam pieprzyka. Lekarz zapewne załamał by ręce. To jest ogromna ingerencja wewnątrz znamiona więc .... leć do lekarze czym prędzej, oby nie było za późno!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Maj 26, 2007 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzedniczką. Wszystkie znamiona, zwłaszcza większe, o nieregularnym kształcie lub zmieniające barwę powinny być pod kontrolą lekarza... Nie wolno ich drapać, ani podrażniać, nie mówiąc już o przekłuwaniu... Shocked
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group