Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pieprzyk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Noma



Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 6:30 pm    Temat postu: pieprzyk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pieprzyk, ktory jest na skorze odkad pamietam.
jest koloru jasnobraz, ma kilka kropek czarnych, ale malo widoczne. Zmiana ma okolo 5mm, jest asymetryczna, poszarpane brzegi, lekko wypukly.
Nie boli, nie swedzi, nie zmienia barwy ani wielkosci odkad pieprzyk istnieje.
Jest caly czas taki sam.

Niby ma wszystkie niepokojace objawy, ale czy skoro sie nie zmienia, tzn, ze jest szansa, ze nie jest zlosliwa?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to skoro, pieprzyk sobie jest odkąd pamiętasz, nic się nie zmienia, nie boli i sobie jest to czemu o tym piszesz?

W sumie trochę nie rozumiem treści i przekazu twojej wiadomości.

Jeśli denerwuje Cię ten pieprzyk, umów się na wizytę i poddaj się zabiegowi chirurgicznemu. Nie kosztuje on nawet 1zł, nie trwa on bardzo długo i nie boli. Po dłuższej chwili wracasz do domku i pieprzyka nie ma Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jurand



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 25, 2013 12:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może po prostu skonsultuj to z lekarzem? Skoro się tyle lat nie zmienia, to może nie jest złośliwy, ale tylko lekarz po jego obejrzeniu jest w stanie powiedzieć Ci coś więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jurand



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam podobny i dermatolog powiedział mi,że mogę być spokojny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krysrenata



Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla pewność ja na Twoim miejscu udałabym się do dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troszkę ciężko jest zrozumieć o co ci chodzi Smile jednak wywnioskować idzie że martwisz się pieprzykiem jeśli chcesz mieć pewność to tak jak mówią osoby wyżej udaj się do dermatologa Smile on ci na pewno powie czy coś jest z nim nie tak.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znamiona bywają podstępne. Dla własnego spokoju lepiej umówić się do dermatologa i się nie stresować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karina22
Spamer


Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć Smile możesz być spokojny, ja ostatnio się wystraszyłam bo powstał mi pieprzyk w nowym miejscu i na początku kształtem przypominał kleszcza.... Lecz to po prostu nowy nabytek na mojej skórze Smile Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 11:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy pieprzyk jest inny i rozwija się w innym tempie, dlatego nie ma co sugerować się innymi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group