Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pieczywo

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotr33



Dołączył: 08 Sty 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 2:27 pm    Temat postu: Pieczywo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Walcze z otyłością od ponad roku ( waże 115 kg 187 cm wzrostu ), kombinowałem z różnymi dietami. Teraz przeczytałem że powinienem całkiem odstawić pieczywo, nawet ciemne.Czy to może pomóc ??

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Janessie



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie nie... w pieczywie jest błonnik, który przeciz wspomaga prace metabolizmu. Odradzalabym raczej jedzenia chleba jasnego, bo ja przynajmniej moglabym zjesc czasami pol bochenka a w ogole nie czuje sie sytosci ;/ zdecydowanie lepszy jest ciemny ziarnisty. Tez mialam klopot z otyloscia, wlasciwie cale zycie to jedno wielkie 95kg ;/ od kilku mscy korzystam z cateringu dietetycznego od macro bios bar i powiem Ci ze to totalna metamorfoza zywieniowa. Zmieniam wlasciwie nawyki, ktorych nauczylam sie w domu - wreszcie! Tutaj zreszta zobacz sposob na zdrowy, pelnowartosciowy chleb o ktorym pisales https://www.youtube.com/watch?v=l75edZcgwlM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group