Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pieczenie podczas stosunku - uczulenie od kosmetyku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roose



Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 6:09 pm    Temat postu: Pieczenie podczas stosunku - uczulenie od kosmetyku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Mniej więcej tydzień temu dostałam uczulenie od żelu do mycia. Podczas kąpieli niechcący umyłam okolice intymne żelem pod prysznic, który podrażnił mi je. Na początku objawiało się to mocnym swędzeniem warg sromowych oraz uciążliwe pieczenie. Przemywałam się rumiankiem i smarowałam się maścią Linomag, następnie kupiłam w aptece Clotrimazolum, która znacząco mi pomogła. Mogłabym żeć że wszystko ładnie mi się wygoiło, lecz mam problemy podczas stosunku z chłopakiem. Próbowaliśmy dzisiaj uprawiać seks w prezerwatywie (Durex Classic), podczas wkładania penisa do pochwy odczuwałam straszne pieczenie które było nie do wytrzymania, więc musieliśmy przerwać stosunek. Sądziłam, że jeżeli swędzenie ustąpiło to znaczy że mogę się kochać bez większych komplikacji. Może ktoś mógłby mi wyjaśnić jak sobie poradzić z tym pieczeniem podczas stosunku czy nadal smarować Clotrimazolum oraz przemywać rumankiem i czekać aż to się wygoi czy użyć czegoś innego do wewnątrz? Bardzo proszę o radę na ten temat oraz za informację ile takie coś może się goić?

Będę bardzo wdzięczna za informację!

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 6:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem gdyby podrażnienie bylo tylko od żelu to szybciej by ustąpilo. niemasz jakiś innych objawów? Moze upławy? Może to nie żel tylko jakaś infekcja ? Moim zdaniem powinnaś sie zgłośić do ginma a nie leczyć to na własną reke.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Kinią. mi to wygląda na infekcje, więc nie masz wyjścia - musisz iść do ginekologa. leków bez recepty nie ma
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roose



Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wolałabym uniknąć wizyty u ginekologa poza tym to kosztuje bo tylko prywatny mnie ratuje, bo u mnie w mieście długo się czeka na wizytę. A upławów nie mam żadnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Lip 14, 2008 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No możesz jej uniknoąć jeśli się nieprzejmujesz skutkami jakie mogą wyjść z tego zaniedbania. Wszędzie sie czeka do gina ale nie latami więc możesz poczekać a nie tylko prywatny gnekolog cię ratuje. Mi sie zdaje że albo ci się niechce albo się boisz a to nie żarty
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group