Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Petting,żywotność plemników,szyjka macicy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
greenadina



Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 06, 2011 6:28 pm    Temat postu: Petting,żywotność plemników,szyjka macicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Wczoraj uprawiałam petting z moim partnerem.Jego sperma znalazła sie na mojej dłoni,poczym wytarłam ją w chusteczkę,nastepnie umyłam goroącą wodą z mydłem dwukrotnie(jednakże spotkałam sie z wypowiedzią specjalsty ,ze nalezy wyszrowac tez przestrzen miedzy palcami,ja tego nie zrobiłam..)potem jeszcze raz zmina wodą i wytarłam recznik.A ponieważ ostanio zaczełam obserwacje szyjki macicy ,to jakies 15 min po zdarzeniu wsadzilam ten palec ,zeby sprawdzc stan szyjki.Dopiero po chwili pomyslałam,ze przeciez przed chwila miałam na tym palcu sperme a teraz dodtykam szyjki...Czy jest możliwość abym zaszła w ciąze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 06, 2011 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma!
absolutnie nie!
niby jak?
umyłas rece w zimnej i ciepłej wodzie, potem wytarłas! Smile
a plemniki gina w srod zewn po 2min , takze spokojnie Smile
w ciazy napewno nie jestes Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sro Lip 06, 2011 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co to za specjalista ...! jakby co najmniej plemniki były jak wirusy, a może są radioaktywne....Mam wrażenie, że niedługo gdzieś jakiś "specjalista" napisze, że bez jednorazowych rękawiczek i odzieży ochronnej do sexu nie wolno się zabierać. Ze skrajności w skarajność....... Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 06, 2011 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WIKI16 napisał:
Co to za specjalista

nie rozumiem.
to do mnie było?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Lip 07, 2011 9:26 am    Temat postu: Re: Petting,żywotność plemników,szyjka macicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

greenadina napisał:
(jednakże spotkałam sie z wypowiedzią specjalsty ,ze nalezy wyszrowac tez przestrzen miedzy palcami,ja tego nie zrobiłam..)

NIE NO CO TY! to było odnośnie powyższego zdania, chodziło mi o to, że gdzieś (pewnie w internecie) krążą specjaliści wątpliwej maści.... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 07, 2011 9:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aa Smile
a juz myslałam ze do mnie skierowane oburzenie Razz
ok spoko Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group