Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

petting w trakcie okresu a ciąża? Prosze o pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 10:41 pm    Temat postu: petting w trakcie okresu a ciąża? Prosze o pomoc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
bardzo dawno mnie tutaj nie było, jednak ostatnia sytuacja nie daje mi spokoju, spędza sen z powiek. Dlatego proszę o pomoc.. mianowicie:
w 4 dzień okresu przytulaliśmy się z narzeczonym. On był nagi, a ja miałam na sobie jedynie koronkowe figi. W pewnym momencie On zaczął ruszać się leżąc na mnie robiąc ruchy jak podczas seksu. Podniecił się tak bardzo, że wytrysnął, zrobił to na moim brzuchu, miałam mokre majtki (u góry)w okolicach brzucha, raczej nic nie znalazło się niżej, choć pewności nie mam. Dodam jeszcze, że miałam w sobie tampon, a On ani troche we mnie nie wszedł, w żaden sposób nie doszło do penetracji, bo przecież miałam w sobie tampon. Ocierał się o mnie po czym wytrysnął na brzuch i być może okolice. Jednak zaczynam się martwić, że coś mogło wydostać się z Niego w okolice moich narządów pomimo że większość znalazła się na moim brzuchu. Czy to że był to 4 dzień okresu, w środku miałam tampon, nie doszło do penetracji (ani palcem, ani członkiem, ani niczym), jedynie ocierał się o mnie i miałam na sobie koronkowe figi, może wykluczyć prawdopodobieństwo ciąży? Cykle mam regularne w przedziale 26-32 dni. Prosze o pomoc, bo nie jestem w stanie spokojnie zasnąć, a każdy kolejny dzień tylko potęguje moje zdenerwowanie. Z góry dziękuje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
.....



Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 14, 2017 10:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czekam na czyjąś odpowiedź, bardzo proszę, w dalszym ciągu bardzo się martwie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group