Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Perfumerie a drogerie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 10:42 am    Temat postu: Perfumerie a drogerie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakie jest Wasze zdanie/doświadczenie na ten temat? Warto przepłacać i kupować perfumy np w douglasie? Czy lepiej kupić taniej np w drogerii typu hebe, rossmann lub na stronach internetowych typu iperfumy i taniej?

Różnią się one jakos trwałością ? Mi ostatnio kobieta w douglasie powiedziała że oni mają sprawdzone rozlewnie i ich perfumy mają większą trwałość bo te z drogeri są z innych rozlewni i są gorsze..
I już nie wiem jak to jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sklepy, które tutaj wymieniłaś są sprawdzone, tak wiec we wszystkich będziesz mogła dostać oryginalne perfumy. Nie ma znaczenia, gdzie je kupisz, we wszystkich nie znajdziesz podróbek.Polecam unikać natomiast kupowania testerów na allegro oraz na olx.... Sa tam raczej jedynie podróbki.

Zerknij sobie jeszcze do perfumerii internetowych, znajdziesz w nich oryginalne zapachy. W o wiele korzystniejszej cenie niż w sklepach stacjonarnych.

Aktualnie dobre promocje ma perfumeria zapachymarzen https://www.zapachymarzen.pl Po wpisaniu kodu rabatowego WIOSNA2019 - zamówienie zostanie obniżone o 10 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julitkas



Dołączył: 18 Paź 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W drogeriach stacjonarnych zawsze masz narzuconą jakąś marżę na każdy kosmetyk. Przecież właściciel musi z czegoś opłacić lokal i rachunki oraz dać pensję pracownikom. Ja nigdy nie kupuję w drogeriach stacjonarnych bo mi po prostu szkoda pieniędzy. Znacznie taniej możesz dostać perfumy w internecie, chociażby na https://perfumy.pl/product-pol-3161-Guerlain-Mon-Guerlain-Florale-woda-perfumowana-100-ml.html Mają tam sporo markowych perfum (żadnych podróbek, przelewajek, itp, tylko 100% oryginalny i pełnowartościowy produkt) w naprawdę fajnych cenach. Dużo szybciej znajdziesz tu perfumy damskie, czy męskie w promocji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group