Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pęknięta prezerwatywa i wytrysk na zewnątrz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anonim9991



Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 8:39 am    Temat postu: Pęknięta prezerwatywa i wytrysk na zewnątrz Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam .

Troche glupie i proste pytanie generalnie ale pytam profilaktycznie.

Wczoraj odbylem dwa stosunki z moja dziewczyna oba na zabezpieczeniu (prezerwatywa)

W pierwszym wszystko odbylo sie idealnie .

Po 2 godzinach naszla mnie ponowna ochota na sex wiec ponownie sie zabezpieczylem prezerwatywa i zaczelismy stosunek po paru minutach zsunol mi sie czlonek z prezerwatywa z pochwy i zobaczylem ze prezerwatywa pekla (okolice czlonka ) lecz nie bylo zadnego wytrysku do wytrysku bylo jeszcze bardzo dlugo czasu wiec sciagnolem ta peknieta prezerwatywe i konczylem recznie robote bez penetracji pochwy partnerki penisem i po bodajze 10/`15 minutach nastapil wytrysk na posladki partnerki ..

Mianowicie czy mam sie czegos obawiac jesli wytrysk byl na zewnatrz po 10/15 minutach po owym fakcie (peknieta prezerwatywa)

Wam tez sie tak zdarzalo ?

Obiektywnie na to patrzac nie powinienem sie przejmowac niczym bo jesli wytrysk byl na zewnatrz po 10/15 minutach i sperma zostala na posladkah bardziej ledzwiach wiec chyba nie jest mozliwe zajscie partnerki w ciaze ?

Czekam na konkretne odpowiedzi dzieki i milego dnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 3:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Normalnie bez wytrysku podobno nie ma szans... Pytanie tylko czy po pierwszym stosunku oddawałeś mocz, umyłeś się?
Druga sprawa jest taka, że zależy też w którym dniu cyklu była partnerka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anonim9991



Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 21, 2012 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak oddawalem mocz po pierwszym razie bynajmiej mi sie tak wydaje odrazu po 1 stosunku umylem sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wronka



Dołączył: 30 Lip 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie martw się, ciąży nie będzie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group