Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pękająca skóra na dłoniach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jurand



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 2:17 pm    Temat postu: Pękająca skóra na dłoniach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, mam problem. Pęka mi skóra na dłoniach w miejscach co są zagłębienia od żył. Skóra jest szorstka. Miałem tak kiedyś od mrozu, ale teraz zimno nie jest. A czasami leci mi krew.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paulina.klimek



Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 3:28 pm    Temat postu: dermatolog Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku polecam wizytę u dermatologa, może to byc cieższe schorzenie. Mogę zaproponować także magnez lub odpowiednie kremy, mocno nawilżające, w aptece jest masa przeróznych maści, które w swoim składzie zawierają np. olej lniany Smile mogę polecic również "kąpiel dłoni" w wodzie z mlekiem i płatkami owsianymi, które tworzą na skórze ochronną powłoke.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jurand



Dołączył: 12 Sie 2013
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 12:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dermatologa to ja nie lubię. Byłem kiedyś, to skasował jak za zboże, a dawkę zapisał mi jak dla małego dziecka, co nic nie pomogła. Wolę naturalne metody. Spróbuje z tym mlekiem, bo jestem zwolennikiem takich metod. Dzięki wielkie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eizzy
Spamer


Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 3
PostWysłany: Sro Sty 08, 2014 11:05 am    Temat postu: odp. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Na suchą bardzo skórę polecałabym kosmetyki bardzo nawilżające, typu Scholl, sama stosowałam ich plastry na pęcherze i byłam bardzo zadowolona Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olgapasiek



Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Sty 24, 2014 4:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o oczyszczanie skóry to polecam metode mikrodermabrazji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martynayna



Dołączył: 20 Mar 2014
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 20, 2014 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że są specjalne maści w aptekach na ten problem. Mój tata tak ma i pomaga mu tylko silne natłuszczanie skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitutka



Dołączył: 04 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 05, 2014 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nawilżanie skóry dłoni to jest podstawowa sprawa,po prostu zapominamy o tym,myjemy ręce,przed jedzenie ,po jedzeniu,po wizycie w toalecie,po przyjściu do domu itd,a gdzie tu czas na wsmarowywanie kremu? a później są tego skutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group