Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pedantka...

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 4:06 pm    Temat postu: Pedantka... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja starsza siostra codznienne portafi sprzątać jeden pokój,i to na dodatek mój....i codziennie to samo,wycieranie kurzy,zamiatanie itpTo jest denerwujące.Czy to jest już uzależnienie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, to nie uzależnienie, choć takie zachowanie możę być uciążliwe dla innych.

To cecha charakteru, jedni potrafią żyć mając przy głowie znoszone skarpetki, dla innych mazaki nie ułożone na biurku to już powód aby zrobić generalny porządek.

Porozmawiaj z nią że Twój pokój to twój "teren" (jeżeli nie dzielicie pokoju razem). Masz prawo mieć w nim jak chcesz (miej też wzgląd na jej nerwy Wink jak sie nie da wejść do pokoju bo coś zawadza np. sterata jakiś ubrań czy rzeczy no to już też troszkę przegięcie z Twojej strony). To ty uznajesz i ty sprzątasz, czy odkurzone ma być codziennie czy raz w tygodniu to twoja niezleżna decyzja.

A to że być możę ją najzwyczajniej w świecie drażni to że jest nieład trzeba przeboleć i zakceptować.

Ja też tak mam, no coś mnie trafia jak pracuje albo sie uczę i nie mam rzeczy poukłądanych wokól siebie Razz No źle sie z tym czuje i już, i posprzątam poukłądam, bo tak mi jest lepiej Wink To też trzeba zrozumieć.

To nie kwestia uzależnienia czy nałogu a raczej dogadania sie co do pewnych spraw Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 20, 2006 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sanderejszyn to poprostu nadmierna dbałośc o czystość Smile

nałogiem byłby fakt sprzatania co minutę - bo w końcu pyłek kurzu może opaść Smile

sadze ze z czasem powinno jej przejść Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
(Sanderejszyn)
Gość









PostWysłany: Sob Paź 21, 2006 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja mam nadzieję że Jej to przejdzie,no i to mój pokój,a przyznam że syf to w nim nie jest,tylko czasem jakiegos ubrania nie schowam odrazu do szafy.Ale to nie jest odrazu wielki bałagan.A odkurzam wtedy kiedy widze że trzeba:]
Powrót do góry
nevermore6



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łodź
PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o ja wiem jak to jest…moja mama cierpi na to samo…nieuleczalne…kapcie jak w domu nie były pod linijke to miałem od razu w czambuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lidia81



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2009 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przejdzie jej przejdzie jak będzie miała trochę więcej zajęć .Ja też taka bylam,ale są lepsze rzeczy do robienia niż sprzątanie co dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kowal swego losu



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc Smile moja tesciowa tez tak ma ale uwazam to raczej za pożyteczną ceche – zawsze mam sterylna czystosc w domu;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 12:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pożyteczna cecha o ile nie przekroczy się pewnej granicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tam sprzatam jak nie ma kto.
Czlowiek jest stworzony do aktywnosci i zaburzenia obsesyjno-kompulsywnych w tych dzialaniach nie widze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 1:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myśle ze tez jestem pedantkąSmile jak widze jakis kurz albo cos krzywo stoi / wisi / leży musze natychmiast to poprawic...Nie wiem z czego to wynika ale napewno nie jest to uzależnienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group