Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

pco - pytanie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cisowianka20



Dołączył: 13 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk/Gdynia
PostWysłany: Sob Kwi 01, 2017 11:12 am    Temat postu: pco - pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam 30 lat
17 lat temu ginekolog stwierdził, że mam PCO i biorę od tego czasu orgametril. Ostatnich dwóch miesiącach zauważyłam straszne bóle i skurczę w dolnym brzuchu po okresie i w trakcie brania leków. W tym czasie musiałam brać tabletki rozkurczowe i przeciwbólowe oraz wiesiołek. Aktualnie u mnie 10 dzień cyklu bóle znowu wróciły, nie było stosunku. Zauważyłam, że piersi stały się większe, bolesne i leciało wczoraj mleczny płyn z nich. Czy to może, że choruje także na zespół napięcia przedmiesiączkowego? Mam w planie zrobić badania hormonalne kontrolne po 14 latach prywatnie. Mam podrażnione, suche i suche sutki i od tygodnia smaruje je Bepanthen i jest lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group