Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

patrzenie w oczy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sim
Gość









PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 4:25 am    Temat postu: patrzenie w oczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

mam pytanie na temat patrzenia sobie w oczy. sobie samemu w lustrze i patrzeniu komus w oczy rowniez. chodzi mianowicie o to, ze nie ja, nie potrafie patrzec sobie w jedno i drugie oko jednosnie. kiedy probuje to robic krzyrzuje mi sie wzrok. obraz staje sie taki jakby patrzec przez nalozone na siebie szyby. (mniej wiecej...) potrafie patrzec w jedno oko jednoczesnie... a moje pytanie to - czy wy tez tak macie?

pozdrawiam
sim

ps.post jest calkowicie powazny.naprawde.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 8:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy tak ma Smile lustro zazwyczaj jest blisko oka, a jak wiadomo oczy mamy dwa Smile większosc ludzi skupia obi gałki oczne na jedyn i tym samym punkcie - tego sie uczymy od urodzenia. (ludzie którzy umią szybko czytać uczą się właśnie obejmowania wzrokiem coraz to wiekszego obszaru - przeciętny czlowiek obejmuje wzrokiem 4 literki trzcionkoa rozmiaru 10 pt, za to najlepsji potrafią objać wzrokiem 1 strone formatu A4 trzcionką rozmiaru 10 pt)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sim
Gość









PostWysłany: Pią Gru 02, 2005 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Very Happy
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group