Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Pasty do zębów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to ciekawa jestem jakie efekty będą Razz bo ja jestem zadowolona z signala x fresch, a teraz czekam na paczuszkę Smile plazmowe wybielanie zębów Razz Razz
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
enerka



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja używałam dosyć dłiugo takich mocnych past stricte wybielajacych i potem musiałam dać zębom odpocząc. Teraz używam Colgate Advance Whitening. W zasadzie 3 razy dziennie myję i zęby się ładnie swiecą a nie mam żadnych przykrych objawów jak przy tych ostryuch, gdzie nawet zimnych napojó pić nie mogłam. Acha no i do tego jest chyba najsmaczniejsza pasta jakiej używałam, ato chyba ważne:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ano właśnie ehhh... moja babcia mi przyniosła dzisiaj dwie tuby tego colgate whitening advance (pewnie jakaś promocja "świetna" była lub złapali ją na reklame :/). a ona należy do tych eleganckich babeczek, które się stroją, kupują masę niepotrzebnych bardziej lub mniej kosmetyków i później mam furę tego! maseczki, kremiki, peelingi, tusze... zużyć się zużyje, w końcu daty ważności ma długie. zastanawiam się tylko, czy coś mi ta pasta da, skoro mam dość żółty kościec... wind, stosowałaś może ją? bo pisałaś wcześniej, że myjesz colgate'ami Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 12:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilka juz nie myje Colgate Razz
Obecnie uzywam poleconej przez Foke- Signal X-fresh Wink
Z Colgate uzywałam total 12 i whitening Wink jak pisałam wczesniej dla mnie nie ma zadnej roznicy w pastach do zebow czy to Colgate,Colodent,czy jakas inna.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm.. ja już tak dawno nie stosowałam innej, że może warto trochę sobie urozmaicić smaki Wink a jeśli przy okazji sobie trochę ząbki wybielę, to płakać nie będę Very Happy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lamia_k



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 1:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja jednak mam wrażenie, że pasta mimo wszystko robi różnicę. Moją ulubioną jest elmex, ale jak chcę wybielić zęby to zdecydowanie przerzucam się na Colgate Whitening, bo inne te wybielające są dla mnie za mocne, a ta nie podrażnia mi zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Elmex nie wybiela chyba Wink tylko zapobiega prochnicy Laughing ja osobiscie nie lubiej jej..jakis dziwny ma smak,ale stomatolodzy zalecaja zeby robic przerwe i zamienic zwykła paste na Elmexa Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to macie fajnie Smile Ja wogóle nie odczuwam różnicy w pastach, ale co tam- zęby jeszcze się trzymają Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gonzi ja tak samo Razz mi wszystko jedno czy Colgate, Signal Czy Elmex Wink Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No widzisz Smile Chociaż ty jedna Wink PzD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group