Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

paralizujacy bol miesni- biceps, triceps i pod pacha..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muszka6



Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 157

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 7:22 pm    Temat postu: paralizujacy bol miesni- biceps, triceps i pod pacha.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Moj przyjaciel ma sraszliwy bol prawdopodobnie miesnia, nie jestem pewna czy to miesien i co gdzie dokladnie bo to moze moze promieniowac... w kazdym razie staral sie opisac to uczucie w miejscach: biceps, trices i pod pacha... Biedak spac nie moze, wyglada tragicznie. Nie chodzi na silownie i nie cwiczy! to przyszlo nagle. Dalam mu nemisil i pomaga tylko na tyle, ze moze reka ruszac i bol troche ustaje. Ale nie na dlugo. Do lekarza nie ma szans go wyslac, jestesmy w Anglii, chcialam go tam zabrac ale jest tak uprzedzony ze stwierdzil ze nie ma takiej potrzeby bo on sie juz naciol na lekarzy..., jak mnie wkurza takie proste myslenie no ale cuz... nie zmusze go do niczego. Mieszka z nami, strasznie mi go szkoda jak widze jak sie meczy. Znacie moze jakies sposoby albo podejrzewacie co to moze byc albo czym grozic? a moze ktos z Was to juz mial? moze jestesmy w stanie mu jakos pomodz...??
pozdrawiam i z gory dzieki za odp Surprised
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group