Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Papierek w nosie.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunny32



Dołączył: 28 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 12:47 am    Temat postu: Papierek w nosie. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Mam problem, dla mnie dosc duzy. Mam dwuletnia coreczke. Dzis zauwazylam ze kicha i trze nos. Okazalo sie ze miala w nim papierek! Wyciagnelam go pinseta. Jednak boje sie ze moglo jej tam cos zostac. Jesli tak jest to jakie moga byc tego skutki? Czy to bardzo grozne? Po czym poznac ze dziecku zostalo cos w nosku? Jak bedzie sie zachowywac? Czy nadal powinna kichac i trzec nos jesli kawalek papierka utknal gdzies gleboko? Prosze, pomozcie mi bo odchodze od zmyslow. Gdybym mieszkala w Pl, poszlabym od razu do lekarza, niestety mieszkam w Irlandii a tu opieka medyczna pozostawia wiele do zyczenia. Poza tym specjalista kosztuje krocie! Kiedy bedzie wiadomo ze bez wizyty u laryngologa sie nie obejdzie?
Z gory dziekuje za odpowiedz.


-----edited by emilka------
proszę nie pisać całych postów pogrubioną czcionką i jakbyś mogła nadawać tytuły tematom, które odzwierciedlają treść wiadomości, gdyż samo "pomocy" nic nam nie mówi. tytuł zmieniłam. pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kiedy byłam mała napchałam sobie cały nos papierem Laughing moja mama też mi go wyciągneła i niebyłam u lekarza wszystko było ok myśle że gdyby coś zostało to dziecko mówiło by przez nos myśle że niema jakiegoś zagrożenia związanego z tym ale jeśli coś sie będzie działo to idz do lekarza jak najszybciej 3mam kciuki
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 4:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moje siostra ( teraz ma 22 lata ) jak była mała połknęła rejestracje od resorówki- ma ją do dzis na pamiątke Razz

Mysle, że nie ma powodów do paniki Smile Pzd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ahh te dwulatki Wink Mysle ze nic sie nie dzieje skoro wyjelas papierek dalej powinno byc dobrze,mysle ze mala moze jeszcze kichac i tzec nosek bo napewno cos tam zostalo delikatnie podraznione i to normalne.Jesli bedzie kichac to tez ewentulany kawalatek ktory tam pozostal usunie z oraganizmu.Wszystko bedzie dobrze,mysle ze dopiero jak zauwazysz ze Twoja pociecha dziwnie sie zachowuje a rodzice zawsze zobacza jak cos nie tak z ich dzieckiem,to wtedy zacznij szukac lekarza ,choc mam nadzieje ze nie bedzie to potrzebne ..pozdrowionka i usciski dla Ciebie i corci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group