Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

palenie marihuany a budowa muskulatury

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krajalnica.



Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 1:02 am    Temat postu: palenie marihuany a budowa muskulatury Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam jestem tu nowy i nie wiedziałem w jakim dziale umiescic moje zapytanie- wybrałem ten

chciałbym sie dowiedziec od obiektywnego specjalisty jaki wpływ na thc na rozbudowe muskulatury

cwicze od 5 lat pale zioło jeszcze dłuzej (zazwyczaj kilka razy w tygodniu- czasem zdarza sie czesciej a czasem potrafie nie palic wcale przez kilka tygodni- nie jestem w zaden sposób uzalezniony o ile wogóle ktos jest- no chyba ze psychicznie, ale wszystko co przyjemne uzaleznia psychicznie jak seks)
w ciagu 5 lat zrobiłem 40 kilo masy, jednak zauwazyłem ze palac codziennie po kilka razy, ze moja forma ulega spadkowi...chciałbym wiedziec z jakich konkretnie powodów...

od razu prosze ludzi komuny uwazajacych alkohol za ok a zioło za zło tego swiata o nie zabieranie głosu bo nie bedzie brany pod uwage.

nie jestem zadnym cpunem- znam wady jak i zalety spozywania mj- zalet jest wiecej
alkoholu wogóle nie pije bo nie widze zadnych zalet a same wady

to jest moja teza zupełnego laika i prosze o jej werifikacje;

1.zeby pobudzic miesien do wzrostu trzeba spowodowac jego stan zapalny poprzez cwiczenia= zrywanie włokien, które regeneruja sie mocniejsze i wieksze

z tego co mi wiadomo to thc działa przeciwzapalnie...

2. kwestia wiazania wody w komórkach miesniowych
wiem ze jest to bodzcem do wzrostu dla komórek miesniowych...

treningi mam po południu, zauwazyłem ze gdy zdarzy mi sie zapalic wieczorem po treningu to po kilku minutach musze oddac mocz w duzej ilosci- zchodzi ze mnie cała woda która wypiłem podczas treningu- gdy nie zapale to sie tak nie dzieje. dlaczego??

3. thc przyczynia sie do spadku testosterony w organizmie, ktory jest jednym z hormonów anabolicznych, ale chce wiedziec w jakim stopniu obniza

prosze o weryfikacje mojej tezy i podanie innych wpływów thc na moje miesnie

pozdrawiam i dziekuje za pomoc


[/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krajalnica.



Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

widze ze na forum sami specjalisci hehehe
jak czytałem co niektóre tematy to płakac mi sie chciało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krajalnica.
Więc śmiało możesz opuści te forum bez żalu
[quote:60c796a2f1="krajalnica."]widze ze na forum sami specjalisci hehehe
jak czytałem co niektóre tematy to płakac mi sie chciało

.Jak widać nie Wiesz co oznacza słowo FORUM,więc Twoja ocena jest nie na miejscu.Oczywiście,że mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie,bo to nie jest problem.Wolę jednak swój czas(zresztą prywatny,nikt tu nie jest na etacie) poświęcić ludziom,którzy potrzebują naprawdę pomocy i porady.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group