Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Palenie bierne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paulkrz

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 2:09 pm    Temat postu: Palenie bierne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam niesamowity problem z moimi rodzicami, którzy palą bardzo dużo i od kiedy pamiętam. Niestety robią to w domu, w związku z tym dym papierosowy jest wszędzie...
Mam szczęście, że teraz wyprowadziłam się, ale tylko na kilka miesięcy. Jak ich przekonać do ograniczenia palenia, a przede wszystkim jesli już to palenia na balkonie? Nie mam już siły...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natzaj23

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy próbowałaś z nimi poważnie porozmawiać? Powiedz im, że dym ci przeszkadza i jest szkodliwy. Nie próbuj sprawić, żeby ograniczyli palenie. Zaproponuj im palenie na balkonie. Teraz robi się cieplej, więc nie powinni mieć nic przeciwko.

Możesz im przedstawić jakieś wyniki badań, które potwierdzają szkodliwość palenia biernego.
Powrót do góry
Majewska

PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nie przekonuje ich zdrowie syna, to wątpię, że uda Ci się w jakikolwiek inny sposób ich przekonać. Confused
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1