Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

padaczka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
within22



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 9:02 am    Temat postu: padaczka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałem się zapytać o chorobę jaką ma pewien pan, co sądzicie o tym. Pokrótce omówie temat.
On twierdzi, że ma padaczke a o to lista objaw jakie on sam twierdzi potwierdzaja jego chorobe.
-gdy szedł z żoną miastem a ona do niego mówi a ten przegląda sie w wystawie bo zauważył znajomych idących znad przeciwka a kobieta idzie dalej dopiero po chwili się zorientowała, że go nie ma obok jej.
-bił dzieci a po chwili się z nich śmiał,że ryczą.
-z wózkiem bał się jechać z żona przez miasto i kazał jej jechać przez turki mazurki.
-grał z dziećmi w piłke i co chwile patrzył za płot czy nikt nie idzie. i wszystkie dzieci wołały mu na Ty.
-podczas spotkań w bliskim gronie nie potrafił się odezwać i był speszony.
-molestowanie dzieci i teściowej.
To tylko niektore przykłądy jakie na szybko moge sobie przypomnieć, jestem ciekaw opini obiektywnych.
Czy to naprawde może być jakiś rodzaj padaczki czy to tylko głupota, ograniczenie i prostactwo i wiele innych negatywnych epitetów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

within22
molestowanie dzieci - zgłoś na policję albo do prokuratury. to jest zaburzenie ale na pewno nie świadczące o padaczce.

w ogóle- żadne z tych objawów wg mnie nie wskazują na padaczkę.
albo facet chce zrobić wrażenie, albo to po prostu, brzydko mówiąc, idiota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group