Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ostry ból szyi po lewej stronie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ebka



Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 51

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gdynia
PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 9:42 pm    Temat postu: ostry ból szyi po lewej stronie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry,

prawie tydzień temu w ciągu dnia zauważyłam, że pobolewa mnie szyja po lewej stronie z boku. Ból pojawiał się tylko przy podnoszeniu głowy w góre do przodu. Następnego dnia zaczęło mnie boleć przy obracaniu głowy w prawo. W czwartek bolało już w sposób ciągły, cały czas, do tego stopnia, że musiałam wziąć tabletkę przeciwbólową, która usunęła ból ciągły, ale przy poruszaniu dolegliwości w dalszym ciągu występowały. Ból ma charakter intensywny, podobny w nasileniu do skurczu, promieniuje do spodu głowy i w dól także, do ramienia. Przyczyną na pewno nie jest uraz czy przeziębienie. Lekarz przepisał mi lek przeciwzapalny Xefo Rapid, ale pomaga tylko doraźnie. Ból cały czas powraca w takim samym nasileniu. Co to może być? Czy to kiedyś minie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 1:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście może to być jakieś zapalanie. Nie napisałeś z czego ono może wynikać? Wykonywałaś jakieś ćwiczenia czy intensywny wysiłek? Na takie rzeczy można spróbować rozgrzewać np. kremem Dip Hot. Wtedy z takiego miejsca szybciej znika stan zapalny.

Oby to nie było zwyrodnienie jakieś. Ale chyba jesteś za młoda na takie sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 03, 2015 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A byłaś z tym w ogóle u lekarza? Myślę, że powinien to zobaczyć. Jeśli okaże się, że nie jest to nic poważnego(czego ci oczywiście życzę) i zaleci ci jakieś smarowidło to tak jak mloda-mama wyzej napisała - dip hot może ci ulżyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie teraz się piątek przysnęło na kanapie i obudziłam się ze strasznym bólem karku. No i przypomina to trochę to co pisałaś. Dałam krem na rozgrzanie i jak ręką odjęło. Naciągnięcie jak nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group