Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

osteomielofibroza

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jola 2



Dołączył: 09 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 6:26 pm    Temat postu: osteomielofibroza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Potrzebuję pomocy.Szukam kogokolwiek ,kto mógłby mnie wprowadzić w chorobę krwi zwaną osteomielofibrozą(tzw. zwłóknienie szpiku). U mojego męża zdiagnozowano tą chorobę. Informacje w necie są przeraźliwe. Poza tym nigdzie nie natknęłam sie na kogokolwiek kto na to choruje.To bardzo rzadka choroba,lekarz nie chce mówić o rokowaniach, dopiero zaczęliśmy leczenie...Mąż oprócz anemii ma bardzo silne bóle kości.
Czy ktoś się na to leczy, i z jakimi skutkami?

Jola.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MyGontran



Dołączył: 19 Lut 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 19, 2011 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TO CIEZKA CHOROBA. CHUDNIECIE. WYNISZCZENIE ORGANIZMU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DanaM



Dołączył: 26 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 10:30 pm    Temat postu: osteomielofibroza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poszukuję dobrego lekarza specjalisty dla chorej na osteomielofibrozę.Jakiś kontakt?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alac0852



Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 3:58 pm    Temat postu: osteomielofibroza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

moja mama chorowała/choruje na osteomielofibrozę. Jest już prawie 3 lata po przeszczepie szpiku, jak narazie wszystko jest w porządku, choć w międzyczasie sporo przeszła. Leczona była we Wrocławiu u dr Janusza Lange, w szpitalu prowadzonym przez prof. Andrzeja Lange. Specjalistą od osteomielofibrozy w tym szpitalu jest ordynator Oddziału Transplantacyjnego dr n. med. Mariola Sędzimirska. Cały czas pozostaje pod opieką tego szpitala, badania kontrolne ma co 2 miesiące.

Kontakt i więcej informacji na usuwam Gosia85

pozdrawiam i życzę zdrowia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group