Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Osłabiony, dziurawy zarost

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nikolaj95



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2014 12:15 pm    Temat postu: Osłabiony, dziurawy zarost Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szukałem jakiś czas temu odpowiedzi na internecie, ale nie mogłem nic znaleźć. Moim problemem jest osłabiający się zarost, na początku wydawało mi się, że robią się łyse placki, włoski wypadają, ale jak przyjrzałem się pod światło, okazało się, że nie wypadają, tylko stają się jaśniejsze, mniej widoczne. Po mniej więcej niecałych dwóch miesiącach włoski twardnieją i odzyskują kolor. Zdarza się to coraz częściej, nie wiem jaka jest przyczyna. Badałem hormony i wszystko jest w porządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zieleniutka



Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No przyznam szczerze, że jestem zaskoczona tym pytaniem... czegoś takiego jeszcze nie spotkałam. Byłeś u dermatologa? Bo chyba nic innego tutaj nie poradzimy, nawet szukałam na internecie z ciekawości i ani śladów...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikolaj95



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 2:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybiorę się chyba do dermatologa na dniach, bo już zaczyna mnie to irytować. Teraz wygląda to tak, że np. pod nosem mam kilka ciemnych włosków, a reszta jest szara, słaba, wygląda to jak wąsik, który miałem w gimnazjum ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 2:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No lepiej idź Smile Dziwna sprawa, też pierwszy raz o czymś takim słysze... a w cześciej kiedyś miałeś normalny zarost? Czy zawsze miałeś w niektórych miejscach osłabiony?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malik125



Dołączył: 12 Wrz 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 10:03 am    Temat postu: ahsin Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czegoś takiego jeszcze nie spotkałam. Byłeś u dermatologa? Bo chyba nic innego tutaj nie poradzimy,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikolaj95



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 13, 2014 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłem u dermatologa niedawno i szczerze mówiąc, nic nie powiedział konkretnego. Ale zauważyłem, że to samo zrobiło się też z włosami na brzuchu, więc nie wiem czy to nie coś z hormonami, chociaż jak jakiś czas temu musiałem zbadać hormony, to pamiętam, że testosteron miałem i tak lekko powyżej normy, także totalnie nie wiem jaka jest przyczyna problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 22, 2014 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ile masz lat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nikolaj95



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

19, w sumie wynika to z mojej nazwy ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group