Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ortoptysta

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
franzzkopper



Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Cze 23, 2015 11:30 am    Temat postu: Ortoptysta Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej,
szukam informacji o ortoptyście mój syn Jaś wg jego okulistki powinien wybrać się do takiego specjalisty. Lekarz mi coś tłumaczył, ale nie wiele zrozumiałem. Ponoś to najlepszy (typ) specjalista od leczenia zeza. Czy ktoś wie coś więcej o tego typu lekarza i jakiego mógłby polecić z Wrocławia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bartoszokarek



Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Lip 09, 2015 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co czytałem wielu specjalistów możesz znaleźć w Krakowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MareG



Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Tarnów
PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 3:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Krakowie rzeczywiście można znaleźć duża liczbę specjalistów od leczenia zeza, ale czy jechać tam specjalnie z Dolnego Śląska? Wątpię.
Na pewno znajdziesz dobrego specjalistę w swoim mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group