Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ortopeda od kręgosłupa w Krakowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Priscilla



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 68

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 3:10 pm    Temat postu: Ortopeda od kręgosłupa w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy macie namiary na jakiegoś ortopedę od kręgosłupa w Krakowie?

Kogo polecicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 27, 2019 7:36 am    Temat postu: Re: Ortopeda od kręgosłupa w Krakowie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Priscilla napisał:
Czy macie namiary na jakiegoś ortopedę od kręgosłupa w Krakowie?

Kogo polecicie?


Polecam Fizjoter. https://fizjoter.pro/uslugi/rehabilitacja-kregoslupa/ Po pierwsze doświadczona kadra fizjoterapeutów. Po drugie bardzo duża wiedza. Po trzecie nowoczesny sprzęt do wykonywania zabiegów.

Sam wiele razy korzystałem z ich pomocy z uwagi na to, ze uległem jakiś czas temu wypadkowi, który nieco nadwyręzył moje kolano. Próbowałem zapisać sie na fundusz jednak terminy jakie mi podali były zdecydowanie niesatysfakcjonujące tak wiec postanowiłem wybrać się prywatnie.

I przynajmniej dostałem się w terminie jaki mi odpowiadał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group