Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

orgamentril= zabija dobre samopoczucie i nie tylko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
strojnisia



Dołączył: 01 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 9:01 am    Temat postu: orgamentril= zabija dobre samopoczucie i nie tylko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miesiąc temu byłam u gin, po tym co mu powiedziałam przepisał mi orgametril.
Czy znacie jakiegoś mądrego gin w bielsku lub okolicach bo ten do którego chodzę to dziwak.
Mam problem z cyklami, są nieregularne dlatego dopiero teraz dostałam piguły na jego regulacje.
Orgametril biorę pierwszy miesiąc a już teraz czuje się fatalnie.
Mdłości, bóle głowy, trądzik osłabienie, senność w dzień a rano niewyspana.
Dziś nawet nie poszłam do pracy bo źle się czuję.
Celem tej dwumiesięcznej kuracji, jeżeli to można tak nazwać jest staranie się o dzidziusia. Czytałam na forach że te tabletki działają jak środki antykoncepcyjne, jakieś 2 lata temu brałam pigułki i podobnie się czułam.
CZY KTÓRAŚ Z WAS MA JAKIEŚ DOŚWIADCZENIA Z TYMI TABLETKAMI?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinien zlecić Ci badania hormonalne. FSH, TSH, LH, PRL i inne.

I na tej podstawie dobrać odpowiednie leczenie. Ciekawi nie tylko, dlaczego nie zastosował luteiny...Ona nie daje takich skutków ubocznych...

Najlepiej idź do innego lekarza. Popytaj może koleżanek jakiego by Ci poleciły ...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group