Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opinie o suplementach Cheers - znacie te produkty?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malasyrenka



Dołączył: 06 Kwi 2018
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 8:36 pm    Temat postu: Opinie o suplementach Cheers - znacie te produkty? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was stosował albo stosuje suplementy Cheers?

To nowa polska marka, która reklamuje się formułą clean label, czyli że nie ma tam sztucznych dodatków, chemii i wypełniaczy.

Mają naturalne produkty, które mają też dość wysoką cenę.

Więcej o marce: https://cheers.com.pl


Czy macie jakieś doświadczenia z tymi suplementami?
Są warte swojej ceny?

Mnie zainteresowały, bo są dobre dla wegetarian i wegan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katarzynalyczko



Dołączył: 02 Maj 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 02, 2018 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj
zarejestrowałam się tutaj po to, by odpowiedzieć na Twój temat.

Mnie też zainteresowały te suplementy, bo widzę ostatnio bardzo dużo artykułów na ich temat, sporo zdjęć na instagramie. Dostałam też ulotkę w swoim mieście i kody rabatowe.

Mój mąż prowadzi bardzo aktywny tryb życia i stosuje różne suplementy, dlatego zainteresowaliśmy się trochę tematem.

Nie wiem czy widziałaś, ale na stronie producenta podane są wyniki badań z laboratorium Hamilton. To bardzo dobre laboratorium, którego wyniki są wiarygodne. Współpracuję z nimi w pracy zawodowej, więc wiem, że ich badania są godne zaufania.

Produkt wygląda naprawdę dobrze, choć jego cena mogłaby być trochę mniejsza. Myślę, że koszt pozyskania ekstraktów chociażby do witaminy c jest trochę niższy niż 1/4 wartości suplementu.

Jeszcze nie stosowałam tych produktów, ale odsyłam Cię do fajnego wywiadu:
https://www.trustedcosmetics.pl/cheers-suplementy-klasy-premium/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group