Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

opiekun prawny

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja to wiem jak to jest z dziecmi z domow dziecka ... dlatego niezdecyduje sie na adopcje ... za ciezki orzech jak dla mnie
Ale co innego jesli laczyly by mnie wiezy krwi z ta mala istotka.

Domoneczka napewno nie masz lekko ... domyslam sie ... ale zdecydowaliscie sie wiec lepiej teraz dziecka nie pozucac bo kolejne wstrzasy dla niego ... Rownie dobrze zero pewnosci ze w przyszlosci dziecko wam bedzie wdzieczne ...

Moim zdaniem poprostu staraj sie wszystko robic jak najlepiej i najwazniejsze nie ulegaj jej manipulacyjnym trika ... bo dzieci alkoholikow to w wiekszosci dobrzy manipulatorzy.
Ja obecnie zajmuje sie dziecmi i stwierdzam ze wkroczenie jako nowy opiekun dla dziecka po 8 roku zycia to wielkie wyzwanie, bardzo ciezko w tym wieku zmienic zle przyzwyczajenia.
Ale trzymaj sie ... moze sie tobie to uda Smile zawsze jest nadzieja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 11:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

boze ja juz nie moge w domu wieczny wrzask przez nia kloce sie z mezem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czuje ze nie dam rady z mezem w wychowaniu tego dziecka ona juz wie co to okres co to sex(troche sie naogladala mamy z innymi fagasami) ostatnio kupilam jej nowa bielizne i jedne majteczki mialy taka kokardke na pupie to chodzla po calym domu i krecila nia specjalnie (dodam ze specjalnie chodzila tam gdzie sa faceci a w domu jest ich 3)moze przesadzam ale powinna miec troche wstydu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Lis 16, 2008 11:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak odrazu nie dasz rady jej wszystkiego oduczyc ...
postaraj sie byc troche oziebla w stosunku do jej zachowania i tego co cie w nim przeraza ...
w wychowywaniu dzieci najwazniejsza jest cierpliwosc i male kroki ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz, dziecko uczy się od innych. skoro widziała mamę z fagasami, jak to napisałaś, to może myśli że tak wolno.
albo wie, że to Cię będzie denerwować i robi to specjalnie. bo jak krzyczysz czy się złościsz to ją zauważasz (nie twierdzę oczywiście, że jest inaczej). ale mała tak to może odbierać.

ale może też być tak, że mała po prostu chciała zwrócić uwagę innych na to, że ma nową bieliznę, zupełnie bez podtekstu seksualnego.
najlepiej zapytaj ją dlaczego tak się zachowuje i w razie czego wyjaśnij co wypada a co nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ajjjjjjjj Confused trzeba jej pilnowac bo nie daj Boze za pare lat zostanie młoda matka.. ;/ tFuuu
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
demoneczka



Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 9:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozmawialam z pania kurator powiedziala ze mamy zlozyc wniosek do sadu o zwolnienie z opieki z jednej strony wiem ze tak bedzie lepiej do mnie i meza a z drugiej co z mala trafi do obcej rodziny zastepczej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no chyba tak..bo jakie inne wyjscie? nie daj Boze dojdzie przez nia do rozwodu... Rolling Eyes
a moze zmieni sie jesli powiecie jej ze moze byc w innej rodzinie..przestraszy sie? nic nie wiadomo
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 12:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo do domu dziecka. do rodziny zastępczej trafi jak będzie miała szczęście. ;/

rozumiem, że nie jest Wam łatwo, ale co byście zrobili gdyby to było Wasze dziecko? też byście je oddali bo sprawia kłopoty? bo się przez nie kłócicie? bo nie spełnia waszych oczekiwań tylko macie przez nie problemy?

jeśli mała nie chce was słuchać to może jednak posłucha i pogada z psychologiem?
a może jest gdzieś u Was terapia rodzinna? i moglibyście wszyscy uczestniczyć w sesjach? może to by pomogło?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group