Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opadanie powieki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nika0701



Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 10:09 pm    Temat postu: Opadanie powieki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy operacje opadania powieki mozna przeprowadzic w wieku 15lat??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a bardzo Ci opada? Confused jesli lekarz nie stwierdzi zadnych przeciwwskazan to chyba mozna?! Smile chociaz nie jestem pewna
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Sie 17, 2007 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no nie wiem, bo chyba jeszcze rośniesz...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nedrin



Dołączył: 11 Sie 2007
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Katowice
PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od indywidualnego przypadku i decyzji lekarza - nie ma konkretnej reguły.

Emilka słusznie jednak zauważyła, że w tym wieku jeszcze się rozwijasz i to, co dziś wygląda tak, za parę lat może się zmienić. Warto się zatem dobrze zastanowić nim podejmie się decyję o ewentualnej operacji plastycznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
macias006



Dołączył: 24 Mar 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 24, 2008 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 15 lat także mam opadniętą powiekę.Chociaż gdy miałem 10lat pamiętam ze była opadnięta bardziej.Mam nadzieję ze jeszcze kiedyś się wyrównają Confused Czy gdy będę cwiczył mięsień tej powieki pomoże to w jakiś sposób??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group