Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Opadające powieki - gdzie i za ile korygować?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Abigail2011



Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 12:01 pm    Temat postu: Opadające powieki - gdzie i za ile korygować? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama ma 56 lat i obydwie powieki jej opadają. Ma tak jakby za dużo skóry na tych górnych powiekach... myśleliśmy o tym, żeby usunęła ten nadmiar skóry, bo przez to zawsze jej buźka wygląda na zmęczoną. no i pewno by ją to odmłodziło o jakieś 10 lat.. tak myślę.

Gdzie można taki zabieg wykonać i jaki byłby koszt tego? Ma ktoś jakieś doświadczenia? dziękuję ślicznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 8:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W sumie nie mam tutaj żadnego doświadczenia, ale ja bym na Twoim miejscu podzwoniła po prostu po klinikach okulistycznych i u nich zapytała. Krótka rozmowa przez tel, to parę groszy, a potem będziesz mogła sobie dokładnie sprawdzić i reputację kliniki w sieci i opinie itd itd.
Nasi znajomi tak robili jak szukali lekarza do operacji krótkowzroczność - wtedy padło na sopocki blikpol, ale nie wiem zupełnie czy oni tam robią takie zabiegi jak opadająca powieka.
Telefon i pytaćSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Abigail2011



Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak chyba zrobię, ale wolałam najpierw zapytać tutaj - nigdy nie wiadomo, może ktoś już to robił... A ten zabieg w sumie nie jest konieczny, raczej kosmetyka bym powiediała, bo wada to jakaś nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KaśkaN



Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moja znajoma ma takie opadające powieki i to tak, że zastanawiam się co ona widzi, na pół oka i to pod kątem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group