Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

OKROPNY ból w lewym boku pleców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martha...



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 7:59 pm    Temat postu: OKROPNY ból w lewym boku pleców Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
mam od jakiegoś czasu taki problem... odczuwam straszne bóle w okolicach lędźwiowych ale tylko z lewej strony, zastanawiam się czy nerka może boleć bo mama mówiła że jak byłam malutka to chorowałam na nerki. z tego co zauważyłam ból czuję najczęściej w chłodne wilgotne dni. Nie ubieram się lekko jak pusta nastolatka żebym miała odkryty pępek zimą, tylko ciepłe wysokie spodnie pod spodniami rajstopki i ciepłe sweterki z podkoszulką. martwi mnie to ponieważ nie mam zbyt wiele czasu zeby wybrać się do lekarza ale pewnie niebawem to zrobię bo ból jest na tyle nie do wytrzmania ze czasem muszę brać bardzo silne leki typu:ketonal 100mg. tymczasem mam nadzieję że coś mi poradzicie... prosze o pomoc! Sad

zapomniałam jeszcze dodać że jeśli leżę na płasko na plecach a pod bolące miejsce wkładam sobie zaciśniętą pięśc ból jakby ustaje ale tylko na czas trzymania tam tej pięści...dziwne


-----edited by emilka----
jeżeli chcesz coś dodać, to użyj opcji "zmień". znajduje się wprawym górnym rogu Twoich postów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szybciutko na badania, bez badania nikt nie powie co Ci jest, nie czyń zwłoki jedząc tabletki przeciwbólowe bo to na dłuższą metę może Ciebie drogo kosztować.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aanekk1



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 07, 2007 1:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm ja tez radze isc do lekarza.. wydaje mi sie ze moze to byc kregoslup.. dzwignelas cos ostatnio?? moglas uszkodzic dysk , bo wtedy wlasnie bol promieniuje na boki... no ale najlepiej isc do lekarza i sie upewnic...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group