Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

okropny ból pleców oraz straszna opuchlizna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chora21



Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 3:46 am    Temat postu: okropny ból pleców oraz straszna opuchlizna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!

Przedstawię Wam moja dolegliwość od kilku dni odczuwam ból pleców na dole po prawej stronie z początku ból nie był aż tak bardzo silny, dało się jakoś wytrzymać. Smarowałam to miejsce ciągle maścią rozgrzewającą, ale nie dawało to żadnej ulgi, po 3 dniach ból się tak nasilił, że płakałam aż z bólu ( chociaż sadze, że jestem silną kobieta i nie plącze gdy coś mnie pobolewa ) bo ten ból jest naprawdę okropny i nie do zniesienia. Ponadto dzisiaj rano czułam w tym miejscu, że mam napuchnięte, poprosiłam koleżankę żeby też to sprawdziła lecz sądziła, że opuchlizny nie ma. Po kilku dobrych godzinach opuchlizna się bardzo powiększyła tym razem i koleżanka ją wyczula ból się zwiększył do takiego stopnia, że ledwo mogłam ruszać nawet prawa noga. Wiem, że powinnam udać się do lekarza ale niestety obecnie przebywam w Londynie i nigdy jeszcze tutaj nie korzystałam z porady lekarzy wiec gdybym chciała teraz to mogło by to nastąpić dopiero gdzieś około miesiąca czasu lub spędzenia kilkunastu godzin w szpitalu czekając aż może mnie zbadają. Bardzo proszę o rade jeśli ktoś z Was wie co może mi dolegać i jak mogłabym sobie pomóc bo naprawdę ból jest straszny.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ane



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz mimo tego powinnaś jednak udać się do lekarza.Trudno powiedzieć na odległość co Ci dolega.To może być np. ból nerki.
Też tak miałam (bolało mnie po prawej stronie na dole pleców)i ból był nie do zniesienia.Udaj się do lekarza(weź no-spe)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chora21
to może być kamień na nerce, rwa kulszowa, zapalenie nerek lub zapalenie korzonków.
nie można też wykluczyć problemów z kręgosłupem.
moim zdaniem powinnaś iść do lekarza bo pewnie po czasie już nie wytrzymasz z bólu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota10



Dołączył: 11 Wrz 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 11, 2012 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogło Ci coś wyskoczyć. Ja jak miałam straszne bóle kręgosłupa to jeździłam na rehabilitacje to świetnego masażysty i przeszło, na miesiąc niestety tylko i potem wróciło a daleka jestem od brania leków bo wiem jak to skończyło się u mojej znajomej która teraz leczy się na żołądek i wyleczyć nie może. W każdym razie jeden z terapeutów(było ich trochę) polecił mi rezonator biofotonowy ale przed zakupem skonsultowałam się oczywiście z lekarzem, a właściwie trzema z zupełnie różnych miast żeby uzyskać obiektywną ocenę i uzyskałam same pozytywne więc kupiłam i nosiłam go jakoś 4 miesiące, nawet nie całe i przeszło. Od pół roku zero problemów więc może spróbuj

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group