Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

okropny ból krzyża :(

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
koper4



Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 11:14 am    Temat postu: okropny ból krzyża :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj strasznie męczy mnie ból krzyża Sad Ból nasila się gdy przy schylaniu, odwracaniu i spuszczaniu głowy w dół będąc wyprostowanym. Zacząłem go czuć przed treningiem. Hala była wolna i przez chwilę skakaliśmy do kosza... i właśnie po tym zacząłem czuć ten ból. Wczoraj nie bolało tak mocno jak dziś, ale dziś gdy wstałem to tragedia!!!

Ból czuję w środkowej części krzyża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 1:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może się przetrenowałeś? naciągnąłeś jakieś mięśnie?
jeśli ból nie przejdzie to idź do lekarza- może to nic poważnego ale z kręgosłupem nie ma żartów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koper4



Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 2:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przetrenowałem ??? Nie sądzę... bo ból nie był po treningu tylko przed. Hala była wolna to sobie skakaliśmy do kosza... i ja po kilku skokach poczułem lekki ból, a z czasem było coraz gorzej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to może być jakiś uraz... jak nie przejdzie lepiej iść do lekarza
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group